Смени збор од филмски наслов во зборот „Срање’

Дискусија во 'Форумски игри' започната од ccca, 1 мај 2016.

 1. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.922
  Допаѓања:
  49.516
  Пол:
  Машки
  The silence of the shits
   
 2. simonka93

  simonka93 Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 март 2012
  Пораки:
  2.401
  Допаѓања:
  66.679
  A shit to remember
   
  На Matotheja, VictoriaSan и Antolinaa им се допаѓа ова.
 3. Читател

  Читател Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2015
  Пораки:
  624
  Допаѓања:
  5.798
  Пол:
  Машки
 4. $ophia

  $ophia Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2018
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  335
  Пол:
  Женски
  The theory of shit
   
  На VictoriaSan му/ѝ се допаѓа ова.
 5. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  9.976
  Допаѓања:
  52.558
  Bridget Jones's Shit
   
 6. $ophia

  $ophia Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2018
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  335
  Пол:
  Женски
  A bigger shit
   
 7. simonka93

  simonka93 Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 март 2012
  Пораки:
  2.401
  Допаѓања:
  66.679
  The shit in our stars
  Или
  The fault in our shit
   
 8. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  9.976
  Допаѓања:
  52.558
  Snow White and the Seven Shits
   
  На theowndemon и Matotheja им се допаѓа ова.
 9. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.061
  Допаѓања:
  160.692
  Пол:
  Женски
  The Imitation Shit
   
 10. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  9.976
  Допаѓања:
  52.558
  Sex and the Shitty
   
 11. $ophia

  $ophia Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2018
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  335
  Пол:
  Женски
  Short shit 12
   
 12. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.799
  Допаѓања:
  23.011
  Пол:
  Женски
  Трето полусрање
   
  На Marti96th и DAngel им се допаѓа ова.
 13. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  890
  Допаѓања:
  13.912
  Пол:
  Женски
 14. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.922
  Допаѓања:
  49.516
  Пол:
  Машки
  Stop! Or my mom will shit
   
  На theowndemon му/ѝ се допаѓа ова.
 15. katce patce

  katce patce Активен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2019
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  65
  Пол:
  Женски
  I spit on your shit.
   
 16. Billy Idol

  Billy Idol Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2018
  Пораки:
  1.046
  Допаѓања:
  14.563
  Пол:
  Машки
  A beautiful shit
   
 17. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.922
  Допаѓања:
  49.516
  Пол:
  Машки
  Wrong shit
   
 18. Dream-Girl

  Dream-Girl Caffeine addict ☕ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  11.606
  Допаѓања:
  128.392
  Пол:
  Женски
  The Perks of Being a Shit.
  :rofl:
   
  На BlackMistery му/ѝ се допаѓа ова.
 19. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.922
  Допаѓања:
  49.516
  Пол:
  Машки
  Mad shit :worried:
   
  На Tan4ence му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Tan4ence

  Tan4ence Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  4.229
  Допаѓања:
  25.159
  - Shit hard :rofl:
  - The shits have eyes.
  - Lord of the shits
  - Men in shit
  - I am shit