Смени збор од филмски наслов во зборот „Срање’

Дискусија во 'Форумски игри' започната од ccca, 1 мај 2016.

 1. Billy Idol

  Billy Idol Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2018
  Пораки:
  1.033
  Допаѓања:
  14.435
  Пол:
  Машки
  40 years old shit
   
 2. Star_dust

  Star_dust Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2019
  Пораки:
  375
  Допаѓања:
  3.718
  Пол:
  Женски
  The curious shit of Benjamin Button
   
 3. PureEnergy

  PureEnergy Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2020
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  715
  Пол:
  Женски
  A Beautiful Shit
  Forrest Shit
   
 4. poi

  poi Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2019
  Пораки:
  371
  Допаѓања:
  704
  Пол:
  Женски
  Hotel Shit
   
 5. brunettefairyxo

  brunettefairyxo Активен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2020
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  The first time - The first shit
  A dog's purpose - A dog's shit :D
  Dear John - Dear shit
  Easy A - Easy shit
   
 6. butterflu

  butterflu Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  488
  Допаѓања:
  327
  Пол:
  Женски
  Friends with shit