1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Смешни и интересни видеа

Дискусија во 'Насмевка' започната од ozbilnazena, 21 март 2010.

 1. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.169
  Пол:
  Женски
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  16.215
  Допаѓања:
  33.357
  Пол:
  Женски
  [youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/t8x6ZkRr4Yk&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/t8x6ZkRr4Yk&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/youtube]
   
 3. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.169
  Пол:
  Женски
  Погледне ја виртуелнава девојка и кажете и што да прави подолу во празниот простор.
  Исполнува неколку наредби! како на пример: Eat, Dance и други (Strip за +18 мажи :D :D )

  http://rock1053.com/pages/virtualgirlfriend/virtual_girlfriend.swf
   
 4. Boyfromtown

  Boyfromtown Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  411
  Допаѓања:
  101
  Хахаха ама тоа стриптиз никако не ми успева :lol: :lol: .Го знам ова секоја чест што го постира :clap:
   
 5. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.169
  Пол:
  Женски
  На iloveyou29 и mileystar им се допаѓа ова.
 6. ForeverYoung

  ForeverYoung Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  645
  Допаѓања:
  1.889
 7. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  ^ Татковците, мајковците... :rofl:
  Урнебесно
   
  На Natali.3 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.169
  Пол:
  Женски
 9. Ticijana

  Ticijana Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  5
  На papagal4e му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  ^ И тата би, сине. :lol: :lol:
  Ама кога паѓа во вода е врв! :D
   
 11. Ticijana

  Ticijana Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  5
 12. Scarlet88

  Scarlet88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  753
  Допаѓања:
  328
  Ајде да се насмееме!!!

  Девојки барав на форумот дали има ваква тема, ми се чини дека не е дупла :lol: !Ако е слободно избришете ја!

  Значи ја отворам темава за да си кажеме некои наши смешни ситуации, дешавки, кои работи ве смеат, ве расположуваат кога се осејќате тажно...! Еве конкретно јас ке почнам 8) :lol: , сега гледав на јутјуб едно видео, македонски народни приказки, приказката се вика..како жената го пукнала ѓаволот! Па повелете, очекувам интересни работи да прочитам! :D

  http://www.youtube.com/watch?v=yTbtZwTYV7o
   
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Откачена е приказнава....
   
 14. Scarlet88

  Scarlet88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  753
  Допаѓања:
  328
 15. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
  На Anja98 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.169
  Пол:
  Женски
 17. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски
  Мачево е закон :D

  <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/R7UGG7vDDoc&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/R7UGG7vDDoc&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
   
 18. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски
  Сакам кажам- не знам речам :D

  <object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/bM_NJU48MJw&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/bM_NJU48MJw&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
   
  На beti111 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.143
  Допаѓања:
  6.985
  Пол:
  Женски
 20. martinuska

  martinuska Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  3.095
  Допаѓања:
  3.748