Смешни мислења!

Дискусија во 'Насмевка' започната од Offspring, 16 ноември 2010.

 1. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  2.990
  Допаѓања:
  15.387
  Пол:
  Женски
  На тема : " Курва " .

  Абеја бе се подмочав :rofl:
   
  На Abc07 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  2.761
  Допаѓања:
  26.541
  Пол:
  Женски
  Една cringe ситуација во СДК :D
  20190930_161025.png
  20190930_161044.png
   
  На Cinnamon Bun, Lella, Amellie13 и 25 други им се допаѓа ова.
 3. душленце

  душленце Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2017
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  1.393
 4. nextredstyle

  nextredstyle Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  18.227
  Пол:
  Женски
  Мудриот Џони... :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На CrazyGirl15, simonna.a, candy.cane и 2 други им се допаѓа ова.
 5. Keanu_R.Wick

  Keanu_R.Wick Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2019
  Пораки:
  440
  Допаѓања:
  967
  Пол:
  Машки
  Вакви ве сакам :D
   
  На CrazyGirl15 и nextredstyle им се допаѓа ова.
 6. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  2.761
  Допаѓања:
  26.541
  Пол:
  Женски
  На тема 'Најпромашен подарок кој сте го добиле '. :rofl:
   
  На LiliBoz, mssuniquee, Mantub и 29 други им се допаѓа ова.
 7. Hellobeautiful

  Hellobeautiful Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  1.074
  Допаѓања:
  7.758
  Пол:
  Женски
  Коментарот над мене ме инспирираше да ја отворам темата.

  Се пресмеав. Ваков поклон мислам немало и нема да има пак :rofl::rofl::rofl:.
   
  На Mantub, Lolipop23, Ivanna23. и 5 други им се допаѓа ова.
 8. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  1.610
  Допаѓања:
  9.426
  Пол:
  Женски
  На CrazyGirl15 и душленце им се допаѓа ова.
 9. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  1.730
  Допаѓања:
  23.585
   
  На irrelevant, Lella, *Ench@nted* и 15 други им се допаѓа ова.
 10. Oxymoron

  Oxymoron Популарен член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  1.251
  Допаѓања:
  10.616
  Во „Анален секс“:
  :rofl:
   
  На Lella, Herrera, Anabelle.Amorette и 6 други им се допаѓа ова.
 11. simonna.a

  simonna.a Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.580
  Допаѓања:
  17.607
  Пол:
  Женски
  Старо мислење е ама е врв:rofl:
   
  На CrazyGirl15 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. No Makeup

  No Makeup Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2017
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  687
  Пол:
  Женски
 13. nextredstyle

  nextredstyle Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  18.227
  Пол:
  Женски
  :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На Ivanna23., LiliBoz, lovestoneddd и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  2.990
  Допаѓања:
  15.387
  Пол:
  Женски
  Смејте се . Кој не осетил , не знае . Само не верувам дека ќе ви беше смешно да се најдевте во таква ситуација .
   
 15. nextredstyle

  nextredstyle Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  18.227
  Пол:
  Женски
  Реакциите на членките на твојот пост се смешни.Го цитирав и твојот пост за да се види на што реагирале така.
   
  На CrazyGirl15 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  2.990
  Допаѓања:
  15.387
  Пол:
  Женски
  Знам , всушност јас за нив и зборувам . Им пишав и во темата , ама изгледа не гледаат добро , а и долгометражен е текстот таму . Овде по скратен пат , да видат што сака да каже авторот :) .
   
  На nextredstyle му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  11.863
  Допаѓања:
  158.160
  Пол:
  Женски
  :D
   
  На Girly90, Ivanna23., Lostinparadise и 13 други им се допаѓа ова.
 18. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  2.761
  Допаѓања:
  26.541
  Пол:
  Женски
  Хахаха и јас ќе го сместев одговорот од Кејт тука :D
   
  На Someonespecial и KateKane им се допаѓа ова.
 19. nextredstyle

  nextredstyle Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  18.227
  Пол:
  Женски
  :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На Lostinparadise, НаталиЛили, lovestoneddd и 14 други им се допаѓа ова.
 20. Кена Рис

  Кена Рис Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2017
  Пораки:
  426
  Допаѓања:
  2.027
  Пол:
  Женски