Смешни мислења!

Дискусија во 'Насмевка' започната од Offspring, 16 ноември 2010.

 1. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.943
  Допаѓања:
  45.381
  И ова


  :rofl:
   
  На Marina*F, buba4e89, Cinnamon Bun и 6 други им се допаѓа ова.
 2. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.531
  Допаѓања:
  140.956
  Пол:
  Женски
  Брука...
   
  На nextredstyle и Kukla994 им се допаѓа ова.
 3. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.721
  Допаѓања:
  20.569
  Пол:
  Женски
  Госпо здравје да ти дај:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::whew:
   
  На buba4e89, Cinnamon Bun, CrazyGirl15 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.531
  Допаѓања:
  140.956
  Пол:
  Женски
  Не е смешно ама делот со обљубата.. Ми залетна дим од цигара :rofl:
   
  На candy.cane, simonna.a, CrazyGirl15 и 3 други им се допаѓа ова.
 5. Purplelilac

  Purplelilac Популарен член

  Се зачлени на:
  3 септември 2016
  Пораки:
  1.599
  Допаѓања:
  26.274
  Пол:
  Женски
  :D :bandit:
   
  На Mantub, candy.cane, Gosh и 12 други им се допаѓа ова.
 6. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.662
  Допаѓања:
  25.109
  Пол:
  Женски
  Обожавам да читам мислења во кои секоја следна реченица е ново посебно искуство. :D
   
  На Mantub, candy.cane, Nigredo Odor и 17 други им се допаѓа ова.
 7. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  855
  Допаѓања:
  13.027
  Пол:
  Женски
  Јас откако го прочитав ова мислење, буквално:
  [​IMG]
   
  На Ingvild, Just.do.it, candy.cane и 25 други им се допаѓа ова.
 8. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  3.721
  Допаѓања:
  20.569
  Пол:
  Женски
  Господ здравје да ти дај:rofl:(highfive)
   
  На Independent Girl, Sweetlove_0312, CrazyGirl15 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. marchi-cool

  marchi-cool Популарен член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  5.385
  Допаѓања:
  10.898
  Пол:
  Женски
  А тоа сигурно тастатурска грешка :rofl:
   
  На Sweetlove_0312, CrazyGirl15, nextredstyle и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. Sweetlove_0312

  Sweetlove_0312 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2017
  Пораки:
  468
  Допаѓања:
  7.310
  Пол:
  Женски
  @simonna.a @marchi-cool Епа тоа е кога ќе голтам букви ќе излезе некој таков збор. Па да можно е и тастатурата така да грешила. :rofl::rofl:
   
  На simonna.a и marchi-cool им се допаѓа ова.
 11. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.066
  Пол:
  Женски
  Фамозниот аватар на nextredstyle :D
   
  На candy.cane, Kimberly11, CrazyGirl15 и 5 други им се допаѓа ова.
 12. nightingale

  nightingale Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2012
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  2.771
  Пол:
  Женски
  Вади оперативно зголемен ултрасаурус - фраза на годината! @KateKane урлам од смеење, да си жива и здрава :rofl:
   
  На DAngel, Mantub, Matotheja и 7 други им се допаѓа ова.
 13. Hellobeautiful

  Hellobeautiful Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  1.487
  Допаѓања:
  10.456
  Пол:
  Женски

  Коментаров ме потсеќа на оние прашањата на тест што носат најмногу поени кај шо прво отприлика сфаќаш што се дешава и стигаш до последното прашање и скроз се откажуваш. Како и да е, се пресмеав без врска.
   
  На candy.cane, CrazyGirl15, LiliBoz и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. Keanu_R.Wick

  Keanu_R.Wick Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2019
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.211
  Пол:
  Машки
  Ме провали :D
   
  На CrazyGirl15 и Dentina им се допаѓа ова.
 15. Dentina

  Dentina Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  1.365
  Допаѓања:
  15.499
  Ќути, жал ми е ама шта чеш, природата некаде дава, некаде крати:hai:
   
  На Keanu_R.Wick му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Keanu_R.Wick

  Keanu_R.Wick Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2019
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.211
  Пол:
  Машки
  Такае :)
   
 17. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.550
  Допаѓања:
  48.083
  Пол:
  Женски
  :D
   
  На Hellobeautiful, Angie1432, CrazyGirl15 и 2 други им се допаѓа ова.
 18. WarriorMind

  WarriorMind Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2018
  Пораки:
  193
  Допаѓања:
  6.700
  Пол:
  Женски
   
  На Mantub, Gosh и CrazyGirl15 им се допаѓа ова.
 19. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.396
  Допаѓања:
  36.807
  Пол:
  Женски
  :D
   
  На CrazyGirl15 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.396
  Допаѓања:
  36.807
  Пол:
  Женски
  Форумски Вистини.
  Одберете ја точната! :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На CrazyGirl15 му/ѝ се допаѓа ова.