Смешни огласи

Дискусија во 'Насмевка' започната од Angelche, 31 јули 2010.

 1. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.142
  Допаѓања:
  2.743
  Играм по свадби 5 денара од метро !

  Плачам на погреб , цена по договор

  Правам деца на комшиите - бесплатно за добро на бога го праам тоа :rofl:
   
  На Hanna27 и Arthur им се допаѓа ова.
 2. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.887
  Пол:
  Женски
  - Печена бара загорен.
  - Буден принц бара Заспана убавица .
  - Чистам по куќи. Шифра: Лева рака, десен џеб.
  - Продавам... уствари, не продавам.Шифра: Неодлучен.
  - Развиен осмооделенец,вежба карате,бара осмооделенка за да ја штити од здодевни додворувачи. Телохранителот како надоместок,бара:по еден ѓеврек за појадок!
  - висок, црн, згоден,набилдан
  вработен
  со кола
  викендичка во Маврово
  стан во скопје
  вила во охрид
  ништо не ми треба, само се фалам
   
  На CrazyGirl15, Animali и Arthur им се допаѓа ова.
 3. EvAngelos

  EvAngelos Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  3.293
  Допаѓања:
  9.114
  Пол:
  Машки
  Screenshot_2019-05-04-22-51-47-403_com.twitter.android.png
   
  На victoria, CrazyGirl15 и Animali им се допаѓа ова.
 4. EvAngelos

  EvAngelos Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  3.293
  Допаѓања:
  9.114
  Пол:
  Машки
  Пасивен педер (примач) бара активен педер на групава :D Која е следна дестинација? На преведувачи и толкувачи да бараат gay hooks ups? :D

  67566158_586983755164325_7838901951898058752_n.jpg
   
  Последна измена: 27 јули 2019
 5. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  8.831
  Допаѓања:
  46.098
  На кој што му е во главата - одма на тоа помисли :wasntme:
  Се надевам еден ден ќе собереш доволно храброст за да излезеш од плакарот.
   
  На Sejfullai и Someonespecial им се допаѓа ова.
 6. EvAngelos

  EvAngelos Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  3.293
  Допаѓања:
  9.114
  Пол:
  Машки
  Нема тука ништо двосмислено за да некој помисли на нешто „друго што му е во главата“. Освен ако ти не помисли дека човеков бара јогурт Balans Active со пробиотици :D
   
 7. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  8.831
  Допаѓања:
  46.098
  Не знам кај извади геј секс од реченицата, ама како што реков, секој гледа тоа што му треба.
   
  На Someonespecial и Sejfullai им се допаѓа ова.
 8. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.612
  Допаѓања:
  46.534
  Пол:
  Машки
  Не осудуваме ние либерални сме,признај полесно ќе ти биде на душичката.
   
  На EvAngelos му/ѝ се допаѓа ова.
 9. EvAngelos

  EvAngelos Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  3.293
  Допаѓања:
  9.114
  Пол:
  Машки
  Пасивен педер бара активен педер за... за да играат фудбал? :D Не биди комична... ти како дел од ЛГБТИ лобито барем би требало да знаеш како се одвива промискуитетот меѓу мажите хомосексуалци, срамота е јас да те учам што значи тоа кога пасив бара актив... не за џабе владата им дели кондоми и вазелини, со цел да го намали ширењето на сидата меѓу нив.

  п.с. @John Snow еве ти едно лајкче, да не ти биде јабана коментарот
   
  На sjdgo му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.440
  Допаѓања:
  20.208
  Пол:
  Женски
  D64E5A7E-8746-4B3D-B5AE-6D19275A2FDD.jpeg
   
  На CrazyGirl15 и Abc07 им се допаѓа ова.
 11. Blazenka.G

  Blazenka.G Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2016
  Пораки:
  757
  Допаѓања:
  3.889
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На CrazyGirl15 му/ѝ се допаѓа ова.