1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Смешни слики

Дискусија во 'Насмевка' започната од magic, 10 декември 2009.

 1. magic

  magic Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  79
  Пол:
  Женски
  Тука споделете ако имате некои смешни сличиња, за кога ќе имаме лош ден да се посмееме :lol:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  http://www.frenchfriends.info/files/funny_soccer_2.jpg[img]
  [img]http://stuff.pyzam.com/funnypics/7/hotdogpuppy.jpg
  [​IMG]
   
  На Nigredo Odor, meganbaby, piglet1 и 4 други им се допаѓа ова.
 2. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски
  Еве нешто и од мене :D
   

  Прикачени фајлови:

  На Osamena devojka, EminemsGirl, LUCERKA и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. JATAGAN

  JATAGAN Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  154
  Eve nesto i od mene
   

  Прикачени фајлови:

  На Lile_05 и ivanna27 им се допаѓа ова.
 4. JATAGAN

  JATAGAN Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  154
  USTE NESTO
   

  Прикачени фајлови:

 5. JATAGAN

  JATAGAN Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  154
  I USTE NESTO
   

  Прикачени фајлови:

  • Detki16.jpg
   Detki16.jpg
   Големина на фајлот:
   35,9 KB
   Прегледи:
   41.826
  • Detki32.jpg
   Detki32.jpg
   Големина на фајлот:
   45,6 KB
   Прегледи:
   41.822
  • Detki68.jpg
   Detki68.jpg
   Големина на фајлот:
   48,8 KB
   Прегледи:
   41.822
 6. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
   

  Прикачени фајлови:

  • 48_1UPS.jpg
   48_1UPS.jpg
   Големина на фајлот:
   16,9 KB
   Прегледи:
   41.803
  • 102_1lopa-dhe-delfini.jpg
   102_1lopa-dhe-delfini.jpg
   Големина на фајлот:
   20,2 KB
   Прегледи:
   41.797
  • 354.jpg
   354.jpg
   Големина на фајлот:
   39,6 KB
   Прегледи:
   41.796
  • pa rru jom heheh.jpg
   pa rru jom heheh.jpg
   Големина на фајлот:
   63,2 KB
   Прегледи:
   41.792
  На google, Ilina.I и milena96 им се допаѓа ова.
 7. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски
  Еве нешто и од мене :D :D :D
   

  Прикачени фајлови:

  • ATT00028.jpg
   ATT00028.jpg
   Големина на фајлот:
   44,6 KB
   Прегледи:
   41.801
  • ATT00034.jpg
   ATT00034.jpg
   Големина на фајлот:
   153,9 KB
   Прегледи:
   41.802
  На obey, milena96 и Divinebutterfly им се допаѓа ова.
 8. JATAGAN

  JATAGAN Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  154
  хахахахха
   

  Прикачени фајлови:

  • Detki18.jpg
   Detki18.jpg
   Големина на фајлот:
   20,8 KB
   Прегледи:
   41.779
  На srcekrsacka, Whitecloud95 и milena96 им се допаѓа ова.
 9. elena99

  elena99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  20
  убаво е да може да се лета со ушите :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
   

  Прикачени фајлови:

  • 08-smeski.jpg
   08-smeski.jpg
   Големина на фајлот:
   38,8 KB
   Прегледи:
   41.762
  На Sara.Be му/ѝ се допаѓа ова.
 10. elena99

  elena99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  20
  ако вие само чекајте совршен маж
   

  Прикачени фајлови:

  На Lile_05, IronLady, malata59 и 3 други им се допаѓа ова.
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
   

  Прикачени фајлови:

  • 21174.jpg
   21174.jpg
   Големина на фајлот:
   172 KB
   Прегледи:
   2.088
 12. SoNi55

  SoNi55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2010
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  54
  Пол:
  Женски
  Интересно! :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  • 03_kelvinmurray_51038.jpg
   03_kelvinmurray_51038.jpg
   Големина на фајлот:
   19,5 KB
   Прегледи:
   2.119
  • 0155007_39.jpg
   0155007_39.jpg
   Големина на фајлот:
   57,3 KB
   Прегледи:
   2.120
  • uad3.jpg
   uad3.jpg
   Големина на фајлот:
   57,8 KB
   Прегледи:
   2.112
  • zabcinja.jpg
   zabcinja.jpg
   Големина на фајлот:
   23,7 KB
   Прегледи:
   2.116
  На Lile_05 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
   

  Прикачени фајлови:

  • picture-13.png
   picture-13.png
   Големина на фајлот:
   339,5 KB
   Прегледи:
   2.069
 14. glow

  glow Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  1.264
  Еве нешто и од мене. ;)
   

  Прикачени фајлови:

  • bikini-top-funny.jpg
   bikini-top-funny.jpg
   Големина на фајлот:
   90,5 KB
   Прегледи:
   2.106
  • crazy-road-signs.jpg
   crazy-road-signs.jpg
   Големина на фајлот:
   42,1 KB
   Прегледи:
   2.099
  • crazy-teeth-pacifier1.jpg
   crazy-teeth-pacifier1.jpg
   Големина на фајлот:
   30,7 KB
   Прегледи:
   2.100
  • fun.jpg
   fun.jpg
   Големина на фајлот:
   35,4 KB
   Прегледи:
   2.098
  • funny8.jpg
   funny8.jpg
   Големина на фајлот:
   40,8 KB
   Прегледи:
   2.102
  На Osamena devojka и MiniMouse7391 им се допаѓа ова.
 15. glow

  glow Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  1.264
  :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  На MiniMouse7391 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
   

  Прикачени фајлови:

 17. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
   

  Прикачени фајлови:

  На Lolo5, Kremm4e и MiniMouse7391 им се допаѓа ова.
 18. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
   

  Прикачени фајлови:

 19. JATAGAN

  JATAGAN Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  154
  Nesto od mene , hahahhahahah
   

  Прикачени фајлови:

  На Lile_05 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  :lol: :lol: :clap: ЈАТАГАН :D
   

  Прикачени фајлови:

  • 1214065356625.jpg
   1214065356625.jpg
   Големина на фајлот:
   43 KB
   Прегледи:
   2.052