Смешни слики

Дискусија во 'Насмевка' започната од magic, 10 декември 2009.

 1. JATAGAN

  JATAGAN Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  154
  HIPICA , fala :roll: :roll: :roll:
   
 2. Pain

  Pain Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  42
  тука пиши смешни слики али јас ќе пастирам од црнобело нешо за мажите што го читав сега...Извинете :)

  1. Зошто мажите се како делфини? Се тврди дека се интелигенти, а уште никој нема докажано.

  2. Зошто мажите се како микробранова печка? Се загреваат за 15 секунди.

  3. Зошто мажите се како сперматозоиди? Само еден од милион е од некаква корист.

  4. Зошто мажот не може да биде убав и интелигентен во исто време? Тогаш би бил женско.

  5. Зошто батеријата е подобра од мажот? Има барем една позитивна страна.

  6. Мажот е како видео рекордер – напред, назад, напред, назад …..eject!

  7. Зошто мозокот на мажот вреди повеќе од мозокот на жената? Затоа што се поредок вид.

  8. Мажот е најпаметен за време на сексот затоа што е директно споен со изворот на интелигенција.

  9. Зошто мажите сакаат невини девојки? Затоа што не поднесуваат критики.

  10. Како знаеш дека мажот ти е мртов? Сексот е на исто ниво, но можеш слободно да го земеш далечинскиот управувач.

  11. Зошто мажите немаат средовечна криза? Заглавуваат во адолесценција.

  12. Како мажите ја замислуваат предиграта? Молат половина час.

  13. Што е заедничко за клиторисот, ВЦ школката и годишнината? Мажите секогаш ги промашуваат.

  14. Зошто само 10% од мажите одат во рајот? Ако би оделе повеќе, рајот би се претворил во пекол.

  15. Во што е разликата помеѓу свиња и маж? Свињата не се претвора во маж кога ќе се напие.
  [​IMG]

  еве и една слика ;)
   
  На maca cvet, Kartman, Decapitated.Hanna и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. JATAGAN

  JATAGAN Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  154
  Pain,

  Tvojov post , go iskopirav i go odnesov vo temata vicevi, bidejki mislam deka toa e possoodvetno mesto ;) ;)
   
 4. Pain

  Pain Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  42
  Нема проблем :) Извини затоа што си машко :)
   
 5. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.382
  Пол:
  Женски
  :D
   

  Прикачени фајлови:

  На anichka94 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
   

  Прикачени фајлови:

 7. JATAGAN

  JATAGAN Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  154
  Abe nema problem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  hahaha
  Sto da ti recam ZENSKA IZMISLJOTINA

  hahahahha
   
 8. Pain

  Pain Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  42
  Како машките така и женските хехеххехехеххе

  П.С. офф топик :lol: :lol: :lol:
   
 9. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  1.089
  Пол:
  Женски
  :lol: :lol: :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  На Kartman и herera им се допаѓа ова.
 10. WomanInLove

  WomanInLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  670
  Допаѓања:
  168
  ova e samo za hipica i ako ima i drugi od ohrid, da videme dali ke se pronajdat :D
   

  Прикачени фајлови:

  На Lovy1, Little-Mk и PinkpankaceM им се допаѓа ова.
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  Ова го имаше ми сечини веќе некој постирано :lol: :lol: Закон се. Се пронаоѓам скоро во сите. Особено во 13, 16 и 23 :lol: :lol: :lol:
   
 12. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.816
  Пол:
  Женски
  :lol: :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 2468 :lol: :lol:
  И ај сеа? :lol:
   

  Прикачени фајлови:

 14. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.160
  Пол:
  Женски
 15. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.160
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На Boomgirl му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
   

  Прикачени фајлови:

  • Dahlia 1.jpg
   Dahlia 1.jpg
   Големина на фајлот:
   40,1 KB
   Прегледи:
   622
  На Boomgirl и GeorGinnA им се допаѓа ова.
 17. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  1.089
  Пол:
  Женски
  :D :rofl: :D
   

  Прикачени фајлови:

  На Little-Mk и Kremm4e им се допаѓа ова.
 18. Boyfromtown

  Boyfromtown Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  411
  Допаѓања:
  92
 19. Boyfromtown

  Boyfromtown Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  411
  Допаѓања:
  92
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Neznam1 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
   

  Прикачени фајлови: