1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Со колку машки сте се смувале досега?

Дискусија во 'Врски' започната од FlOrIjA01, 3 јуни 2012.

 1. FlOrIjA01

  FlOrIjA01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  8
  Размислувате ли на тоа со колку машки сте се смувале/имале озбилна врска/или пак спиеле 8)
  јас имам 19 години и сум имала една озбилна врска и 2 врски за една вечер. Скромно? :?:

  Пишете какво е и вашето ЉУБОВНО ИСКУСТВО ;)
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. blue.jeans

  blue.jeans Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  142
  Допаѓања:
  35
  Еднаш се имам смувано .... и тоа е се :lol: не се нашол соодветен кандидат сеуште :lol: :lol: :lol:
   
  На Beb4e..23, BojanaLegija, Boomgirl и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. smiley22

  smiley22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  670
  Допаѓања:
  350
  Хахаах интересна тема

  Со бившиот дечко многу пати (е сеа неможм да бројам :$ ) и еднаш во втора година средно со едно машко што не го сакав,туку свигав. :D Значи двајца!
   
  На FlOrIjA01 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Diamondkiss

  Diamondkiss Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2011
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  38
  4 !
   
  На Osamena devojka и puffla им се допаѓа ова.
 5. stefi556

  stefi556 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  362
  Пол:
  Женски
  Јас со двајца... :?: :lol:
   
 6. mysterious

  mysterious Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2010
  Пораки:
  1.491
  Допаѓања:
  2.658
  Десет и пол.

  Еден беше пола нешто, не знам уште што ... Можно е ламба. Дефинитивно ламба.
   
  На Brinetka, candy.cane, elenkata20 и 11 други им се допаѓа ова.
 7. kikicat

  kikicat Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2011
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  26
  Пол:
  Женски
  Десетина ќе да се. И да почнам да бројам сигурно ќе промашам некој :lol:
   
  На Shakira<3 и PinkWorld2603 им се допаѓа ова.
 8. danijela5

  danijela5 Активен член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  7
  35тина (само мување,без секс-чисто од забава). :D
  врска ниту една :)
   
  На elenkata20, mmacichka, Petar80 и 3 други им се допаѓа ова.
 9. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.159
  Допаѓања:
  22.958
  Пол:
  Женски
 10. ilipili

  ilipili Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  1.310
  Допаѓања:
  4.990
  Хехехе ме насмеавте со темава па само со еден до сега сум се смувала :wasntme: повеќе не :)
   
 11. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  3.324
  Допаѓања:
  5.841
  Паа, седум. Не е баш скромно за мојава возраст, ама за разлика од мои врснички, а и една другарка која е година помала од мене, имам дупло помалку од нив. Да бев попаметна во тие моменти, сигурно не би се смувала со одредени личности, но што е тука е.
   
  На Avril.09 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Teresa94

  Teresa94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2011
  Пораки:
  326
  Допаѓања:
  108
  16 :)
   
  На the.child и gicka им се допаѓа ова.
 13. Volsebnicka05

  Volsebnicka05 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 март 2012
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  90
  лоша 13 :D мување
  врски 2
   
  На Teresa94 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. swrcii

  swrcii Нов член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  723
  Допаѓања:
  270
  20tina ...
   
  На Petar80 и the.child им се допаѓа ова.
 15. EuRo

  EuRo Активен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2012
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  15
  Јао мајке ми,немогу се сјетит :lol:
  Пааа,бројката се врти околу 20,ако ги рачунаме и тие што не ги памтам кога сум била пијана :D
  А озбилна врска само една сум имала,моменталната :)
   
  На Petar80, vec и LadyyGaga им се допаѓа ова.
 16. AmericanWoman

  AmericanWoman Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 август 2011
  Пораки:
  341
  Допаѓања:
  558
  7, колку што паметам. Да не бев дамла пијана неколку пати, ќе беа 4. Убав помин во секој случај си имав со сите :lol:
   
 17. tropix4e

  tropix4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2011
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  139
  Ту бе! Па единствена ли сум со нула мувачи до сега? :?: Аааа тоа треба да се промени :lol:
   
  На alexa_dimoska, prilep4anec, BojanaLegija и 6 други им се допаѓа ова.
 18. AlanisM

  AlanisM Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2012
  Пораки:
  453
  Допаѓања:
  590
  Хмм, нема овде двоумење, со тројца. Од кои третиот ми е дечко веќе 4 години . златце :D
   
 19. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.877
  Да им знаев точна бројка океј ќе беше... :$
  околу 15-тина плус/минус толку... :angel:
   
 20. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  4.110
  Допаѓања:
  5.384
  Пол:
  Женски
  Се бројат на прсти.
  7 мувања, од кои 4 ми биле мали врски месец-два :) , и последнава големава :)