Со колку машки сте се смувале досега?

Дискусија во 'Врски' започната од FlOrIjA01, 3 јуни 2012.

 1. Xepp

  Xepp Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  424
  А зошто глупост?? Еве пример некоја првиот бакнеж го почувствувала во подоцнежните години, или едноставно не се даваат на секој, го чекаат вистинскиот...
   
  На Lux и ani4ka23 им се допаѓа ова.
 2. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.315
  Допаѓања:
  728
  Пол:
  Женски
  Со 1 тоа чисто онака да видам како што :D иначе сеа за сеа барам ;)
   
 3. Faline

  Faline Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  665
  Допаѓања:
  538
  Ха! Зошто да бидат неискрени...бидејќи не дават на секој кој ќе го сретнат..глупости!
  Јас имам 19 год и не сум се смувала со никој за вечер,две.. и ненормална и заостаната ли сум... :^)
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.485
  Допаѓања:
  44.631
  А кој спомна нешто за давање? Ако на некој не му е јасен терминот мување нека ја посети темава.
  И ајде немојте пак со забегување, оваа лаже, онаа лаже, како и во темата за секс-партнери, зошто и така е џабе. ;)
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.245
  Допаѓања:
  1.543
  Скромни 2 :)
   
 6. kosmodiks

  kosmodiks Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  249
  Пол:
  Женски
 7. Muffin.Love

  Muffin.Love Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  14
 8. spasovskaa

  spasovskaa Активен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  13
  7 од кои седмиот ми е дечко :D
   
 9. ani4ka23

  ani4ka23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
 10. Blair15

  Blair15 Активен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2012
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  12
 11. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.308
  Допаѓања:
  11.907
  Пол:
  Женски
  со николку! мене тоа мување мие чиста глупост,сега ко мали деца ќе си играме дрндупки,ја и дечкоми бевме за да одиме а не да се муваме и уште сме заедно ;) и најсреќна сум шо ми е прв дечко ако даде господ и последен :* :inlove: :inlove: :inlove: аах љубовввв :$ :$
   
 12. Sani09

  Sani09 Активен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  jas se imam muvano so okolu deset..a imam 14 god..??sto mislite dali sum napravila pregolema greska??:)
   
 13. elcezelce

  elcezelce Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2011
  Пораки:
  1.700
  Допаѓања:
  11.613
  Пол:
  Женски
  Браво бе девојче 14 год имаш и прашуваш дали си згрешила :^) Е стварно треба да се запрашаш ?!
   
  На Look му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Dvolicen

  Dvolicen Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2012
  Пораки:
  1.431
  Допаѓања:
  3.481
  лаже и тоа многу ,на профилот и пишува 12 али нема везе .Нема ништо лошо да смуваш повеќе машки но не си фраерка ако ти е голема бројката
   
 15. Fancyx3

  Fancyx3 Активен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2012
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  3
  САМО ЕДЕН ДЕЧКО
   
 16. kathy-style

  kathy-style Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2012
  Пораки:
  302
  Допаѓања:
  192
  Со 1 :angel: Мислите дека е премногу скромно? Ќе наполнам 16 години во Август
   
 17. lunicka

  lunicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.482
  Допаѓања:
  69.043
  Пол:
  Женски
  Огромна.Наместо да го живееш животот со ред сакаш да протрчаш набрзина низ него. :!:
   
 18. honey95

  honey95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2012
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  35
  Баш си таман според мене.Немора да се муваш со кој стигнеш само за бројката да ти се зголеми |(
  Јас со двајца,и таман ми е :)
   
 19. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  14.709
  Допаѓања:
  72.218
  Пол:
  Женски
  Ниту еден.
  Имам 19, дали сум нормална и зошто не ???
  :rofl:
  Отсекогаш сум била против акцијата „собирање бројка“ на мувачи.
  Не сум ја имала ни фазата „мување пред врска“ и мислам дека не сум пропуштила баш ич. Секогаш прво доаѓала врската, а после така да кажам првиот бакнеж веќе, или мување, како повеќе љубите. :D
  Дури тоа беше случај и со првиот бакнеж, се случи откако си фатив дечко, па и не ми е баш логично да го сметам како мувач. :^)
  Значи си се држам до она најгоре, првото. :devil:
   
  На L-enna му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Lining

  Lining Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2012
  Пораки:
  244
  Допаѓања:
  150
  Со ич. Не сум се мувала до сега. :)