1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Специјалист за абдомен

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од SLATKA23, 27 јуни 2020.

 1. SLATKA23

  SLATKA23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  39
  Пол:
  Женски
  здраво ве молам препорака за добар специјалист за абдомен, приватен бидејки на државно тројца различни, различна дијагноза поставуваат. Конкретто се работи за камења во жолчка. Благодарам