1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Спиење

Дискусија во 'Канта' започната од M.a.r.i.l.y.n, 23 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. M.a.r.i.l.y.n

  M.a.r.i.l.y.n Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2011
  Пораки:
  852
  Допаѓања:
  722
  Незнам баш каде припаѓа темава и незнам дали има, ако има извинете моја грешка :$ .

  Иии ајде спанковци јавете се :D Колку часа спиете, дали го сметате спиењето за губење време и секогаш спиете помалку од потребното? Сакам да ги слушнам вашите мислења.

  Јас сум си иначе гоолема спанка :D Сакам да си спијам и не го сметам за непотребно. Едвај чекам да дојдат викендите, празниците и распустите за да можам да се наспијам ко чоек :lol:
  Незнам за вас, ама јас незнам што би правела без добар сон :)
  [mod-dupla:2scsq8ad][/mod-dupla:2scsq8ad]
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.479
  Допаѓања:
  63.986
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.