1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Списанија....

Дискусија во 'Канта' започната од levely, 31 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  914
  Допаѓања:
  902
  Со оваа тема сакам да дознаам какви списанија обожавате да читате...дали сте заразени со некое списание(на пример еве како јас :lol: ) и дали земате македонски списанија или од оние странските..?
   
 2. aloxa

  aloxa Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2011
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  4
  додека има интеренет, списание и не ти е потребно многу, истото го има и таму и таму
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.507
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.