1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Според корисничкото име..

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Alesii, 21 март 2012.

 1. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  Видов има тема според аватарот али нема ваква
  Според корисничкото име личноста пред мене .....
  јас сеа неможам да кажам зашо нема никој над мене :!:
  Ајдеееее.
   
 2. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.736
  Допаѓања:
  4.825
  Александра? :hai:
   
 3. boj4eee

  boj4eee Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2011
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  9
  Кристина
   
 4. Jule55

  Jule55 Активен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2012
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  4
  Бојана??
   
 5. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.736
  Допаѓања:
  4.825
  Јилијана? :@ :rofl: :lol:
   
 6. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.300
  Пол:
  Женски
  Кристина ?
   
 7. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.195
  Допаѓања:
  8.924
  Пол:
  Женски
 8. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.300
  Пол:
  Женски
  Ана Марија 8)
   
 9. Breezy

  Breezy Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  476
  Допаѓања:
  765
  Мислам дека од темава се бара нешто друго, да се оцени корисникот според неговото корисничко име.
  На пример Сара сака математика (зошто корисничкото име и е Sara123) :)
   
 10. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  837
  Весела личност :rofl: :rofl: Можеби Билјана или Бојана ?? :* и малку од Бијонсе :lol: :lol:
   
 11. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.736
  Допаѓања:
  4.825
  Обожавателка на Лејди ГаГа на тоа ме асоцира...Марија..... :puke:
   
 12. Oxymoron

  Oxymoron Популарен член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  1.369
  Допаѓања:
  11.871
  Веројатно се вика Кристина :) Или можеби сака Кики бомбони :D Или кикирики :D
   
 13. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.736
  Допаѓања:
  4.825
  ЕЕЕ за име можеби Оливера...Сака апстрактни,неодредени ситуации и случувања... :o
   
 14. Alegriaa

  Alegriaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2011
  Пораки:
  335
  Допаѓања:
  260
  Пол:
  Женски
  Обожава се што почнува на буква К. Поглупо нешто неможеше да ми текне, знам.
   
 15. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.736
  Допаѓања:
  4.825
  Алексија, сака мусакулети момчиња,ехехехе и мене неможеше да ми текне поглупо,ќе ми простите,сонлива сум сеуште ;)
   
 16. Alegriaa

  Alegriaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2011
  Пораки:
  335
  Допаѓања:
  260
  Пол:
  Женски

  Не се викам Алексија, но сакам мускулести момчиња :$ :$ Ме погоди точно во рана :D


  Кикки е личност од женски пол која мислам се вика Кристина или Христина.Можеби сака кикирики :D
   
 17. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.736
  Допаѓања:
  4.825
  Да се викам Кристина со К.И сакам кикиритки...доста те опишував ...не ми оди баш и да женско сум да повторам,штом се викам Кристина... :D
   
 18. Lady-in-white

  Lady-in-white Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 април 2012
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  53
  Кристина
   
 19. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  сака да биде невеста.. :lol: :P
   
 20. bluegirl7

  bluegirl7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  754
  Допаѓања:
  931
  Ангела можеби :?: