1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Спорт

Дискусија во 'Канта' започната од xFashionGirlx, 27 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. xFashionGirlx

  xFashionGirlx Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  2
  Здраво девојки,
  Пребарував низ форумов и не најдов ваква тема ако има слободно избришетеја :)
  Па еве да разговараме за спортот.
  Кој е ваш омилен спорт?
  Што спортуваш?
  Што сакаш да спортуваш но нема услови во нашата држава?

  Еве јас преку летото пливам и играм тенис исто така од ова лето започнав и да играм Голф одам во Србија,Бугариа и Грција да и играм,исто така заборавив јавам коњи што мислите за овој спорт Јавање мене на пример ми е многу интересен мозам да кажам :D :P
  Исто во зима скијам :)

  Ајде да слушнам што спортувате вие??
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.095
  Допаѓања:
  61.990
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.