1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Спремање за летен одмор

Дискусија во 'Канта' започната од lovelife, 4 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lovelife

  lovelife Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  526
  Допаѓања:
  1.722
  И се повеќе се наближуваме кон летниот одмор (иако времево никако да се среди) па сигурно си имате милион проблемчиња.Толку многу работи за носење ...што би го понеле цел регал :D Зимаме милион работи иако нема да ги облечеме повеќето?! Ајде феминки.Што најчесто зимате,каде најчесто грешите во тоа што ќе го земете,што ви е неопходно,каде купувате работи кои ви требаат само за оваа сезона?На пример марами за на плажа,шеширчиња итн...?
   
 2. cindy

  cindy Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  166
  има ваква тема слична ;)
   
 3. swrcii

  swrcii Нов член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  723
  Допаѓања:
  270
  а може линк од темата?
   
 4. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.139
  Допаѓања:
  2.424
  patuvanja-i-odmori/ne-trgnuvam-na-odmor-bez-t7010/

  Еве ја темата во која се дискутира без што не би тргнале на одмор, а воедно и што би носеле.
  И местото на темата не и е во мода и стил дефинитивно.
   
 5. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  [mod-dupla:1bcb681m][/mod-dupla:1bcb681m]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.