Спуштена бешика

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од WildMk, 22 февруари 2021.

 1. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  24.942
  Допаѓања:
  194.188
  Пред година и пол ми дијагностицираа спуштена бешика.
  Решението е операција.

  Ме интересира дали има некоја која поминала низ овој процес?
  Дали имате мислење каде и кај кој доктор е паметно да се изврши операцијата?
  Колку од прилика трае закрепнувањето и што се' вклучува?