Средба со докторката Слаѓана Велков

Дискусија во 'Алтернативна медицина' започната од discofilman, 25 август 2012.

 1. discofilman

  discofilman Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2011
  Пораки:
  307
  Допаѓања:
  96
  Како што ветив ги информирам сите членови на форумов дека ке има средба со докторка Слаѓана Велков во понеделник 27 Август во 18:00 часот спроти градскиот стадион Филип 2 кај езерцето.Пожелно е да дојдат сите млади мајки што имаат мали деца или новороденчиња како би добиле бесплатни совети околу нивната грижа и здравје.Информацијата ке ја прочитате на facebook само треба да побарате пријателство од докторката.
  http://www.facebook.com/dr.sladjana.velkov