Средства за израмнување на коса без преса

Дискусија во 'Коса' започната од kristin4e, 19 јануари 2010.

 1. psychic

  psychic Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2012
  Пораки:
  2.360
  Допаѓања:
  1.253
  Пол:
  Женски
  ништо не помага :D
   
 2. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.861
  Допаѓања:
  5.120
  Пол:
  Женски
  мене ме интересира дали косата си расти убаво нормално?бидејќи ете не се остетва со преси не се фенира не се кини?значи за 4 месеци треба доста да ти порасни... |(
   
 3. RockNroLLGirL

  RockNroLLGirL Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  1.477
  Допаѓања:
  4.205
  Пол:
  Женски
  имам едно flat marvel се вика oд goldwell e и го ставаш на водена коса и кога ќе ја исушиш ти стои права
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 4. minika

  minika Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2014
  Пораки:
  327
  Допаѓања:
  102
  тоа е како шампон нешто или? каде можам да го најдам колку пари е?
   
 5. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.861
  Допаѓања:
  5.120
  Пол:
  Женски
  Каде да го најдеме изгуглај стави една слика...
   
 6. Albertaj1

  Albertaj1 Активен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2019
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Zdravo, dali moze nekoj da mi preporaca so da koristam za prava i mazna kosa, mojata ja imam malce vitkana, pa i koga ja peglam po kratko vreme pak se vitka.:?: