Стилот на Џенифер Анистон

Дискусија во 'Слики' започната од ocila, 7 септември 2012.

 1. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Дали ви се допага?
  Што мислите за нејзиниот стил?
  Критики и пофалби?
  :*
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.267
  Допаѓања:
  14.971
  Пол:
  Женски
  Убава и симпатична, некако ми делува откачено.....стилот не и е лош,но може она и подобро.
  п.с. се надевам дека некогаш ќе направи некоја промена на косата.
   
 3. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.154
  Допаѓања:
  5.706
  Пол:
  Женски
  Совршенство е. Многу ми се допага нејзиниот деловно-модерен стил. Класа е Џенифер, нема промашај, барем досега не сум забележала некоја нејзина модна утка. Кога ке пораснам сакам да сум како неа :inlove:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.785
  Начинот на облекување усогласен со годините. Веќе подолго време ја немам начекано да направи утка во облекување. Едноставно, убаво, елегантно, одмерено.
  [​IMG][​IMG]
   
 5. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.821
  Допаѓања:
  7.038
  Леле ја обожавам значи Џенифер
  Убаво ми се облекува има прекрасно тело и се и стои секси
  на фаца можи не е којзнај што
  ама зрачи со некоја харизма и позитивна енергија :)
   
 6. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
 7. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
 8. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.509
  Допаѓања:
  4.151
  Пол:
  Женски
 9. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.547
  Допаѓања:
  31.005
  Пол:
  Женски
  Ми се допага стилот на Џенифер Анистон, а и премногу е згодна. Има добри парчиња облека, кои добро ги комбинира. Само мислам дека треба да ја промени фризурата, редно време е :D
   

  Прикачени фајлови:

  • dfvsdf.jpg
   dfvsdf.jpg
   Големина на фајлот:
   122,2 KB
   Прегледи:
   98
  • cnxmc.jpg
   cnxmc.jpg
   Големина на фајлот:
   115,9 KB
   Прегледи:
   98
  • m,x.jpg
   m,x.jpg
   Големина на фајлот:
   222,2 KB
   Прегледи:
   98
  • ja.jpg
   ja.jpg
   Големина на фајлот:
   32,5 KB
   Прегледи:
   98
 10. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.317
  Допаѓања:
  8.391
   

  Прикачени фајлови:

 11. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.317
  Допаѓања:
  8.391
   

  Прикачени фајлови:

 12. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.317
  Допаѓања:
  8.391
   

  Прикачени фајлови: