Стилот на Анџелина Џоли

Дискусија во 'Слики' започната од ocila, 8 август 2012.

 1. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
  Видов дека нема па решив да отворам :) :) :)

  [​IMG]
  [​IMG]

  Па ајде вие сте на ред
  Што мислите за нејзиниот стил ?
  Дали ви се допага?

  Ако е дупла се извинувам но колку што проверив не беше...
   
  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Foreveryoungiwannabe

  Foreveryoungiwannabe Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2012
  Пораки:
  309
  Допаѓања:
  685
  Па мене ми се свиѓа како се облекува,а особено на red carpet :)
   

  Прикачени фајлови:

 3. attias

  attias Активен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2012
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  13
  еве што јас мислам:
  на првата слика ми е многу грд фустанот, а на втората слика ми се допаѓа :D
   

  Прикачени фајлови:

 4. The.Complicated

  The.Complicated Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  371
  Допаѓања:
  234
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. bluegirl7

  bluegirl7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  754
  Допаѓања:
  930
  убав стил има.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  15.275
  Eдна од најдосадните холивудски ѕвезди кога станува збор за црвен килим пред се.
  Со исклучок на зелениот светкав фустан од Вресаче на Златни Глобуси кој го носеше и оној црн фустан со убаво деколте oд Елие Сааб кој убави и стои.
  Другото е преобично.

  Еве комбинации кои не ми се допаѓаат.
  Не дека се некои огромни утки, ама она како ѕвезда голема може да има поинтересни фустани.
  Носи често црни панталони и сакоа на премиери. А толку убави фустани постојат на светот.
  Досадна е.
  A и сега како што е ослабната и има 45 кг изгледа уште понеубаво. Исушено :tmi:
  А и не знам зашто најчесто носи црно кое дополнително ја прави послаба.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Се прозевам од досада од нејзините црни фустани.


  Веројатно носи XXS број, пазете и ја раката исушена.
  [​IMG]

  Уф преслаба :tmi:
  [​IMG]

  Еве нешто малку поинтересно што ми се допаѓа
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. babybelle

  babybelle Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2012
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  70
  Се и стои како на закачалка...освен зелениот светкав фустан кој е феноменален, друго ништо не ми се допаѓа како и стои. Дури и језива ми е за гледање, колку е нездраво слаба и во разете и во нозете! и ич не ја сакам, ни како глумица, ни како личност...како што ја нарече еден водител на една американска документарна емисија за неа home breaking whore!
   
  На savana му/ѝ се допаѓа ова.
 8. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
  Значи не е љубителка за шареното и на експериментирањето со боите туку повеќе се придржува на класични еднобојни до двобојни фустани.Омилени бои како што забелешав и се:црната, сивата,зелената, белата и уште неколку исклучоци но сепак ги нагласува повеќе потемните бои но исто така може да забележиме дека од црна директно преминува на бела боја т.е го сака контрастот во модата
  [​IMG]
  нејзина најголема утка
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  овде е најубава
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Има убави комбинации но ретки се....
   
  На Acka22 и sweet-star им се допаѓа ова.
 9. sweet-star

  sweet-star Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.735
  Пол:
  Женски
  Ми се допаѓа нејзиниот стил :clap: особено тој на red carpet,елегантен и едноставен. :)
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  сите фустани се прекрасни,овој најмногу ми се допаѓа: :)
  [​IMG]
   
  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Clear

  Clear Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2012
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  47
 11. barbyyy

  barbyyy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  796
  Допаѓања:
  290
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.669
  Допаѓања:
  19.749
  Пол:
  Женски
  :geek: :geek:
   

  Прикачени фајлови:

  На Acka22 и MarchelineAmaru им се допаѓа ова.
 13. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
 14. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. sara3

  sara3 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 септември 2012
  Пораки:
  505
  Допаѓања:
  383
  :)
   

  Прикачени фајлови:

  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. The.king

  The.king Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2013
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  138
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. solnishko

  solnishko Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2012
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  73
  Пол:
  Женски
  Прекрасна е :)
   

  Прикачени фајлови:

  • 01.jpg
   01.jpg
   Големина на фајлот:
   117,8 KB
   Прегледи:
   177
  • 02 (1).jpg
   02 (1).jpg
   Големина на фајлот:
   85,6 KB
   Прегледи:
   177
  • 02.jpg
   02.jpg
   Големина на фајлот:
   64,6 KB
   Прегледи:
   177
  • 66568900711590580_udDvQDCZ_c_large.jpg
   66568900711590580_udDvQDCZ_c_large.jpg
   Големина на фајлот:
   90,4 KB
   Прегледи:
   177
  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
 19. UnPaso

  UnPaso Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2013
  Пораки:
  1.002
  Допаѓања:
  247
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.886
  Нема некој стил, а ако се мисли за на Red Carpet, каде што стилисти ја спремаат, добра е :)