Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стилот на Викторија Бекам(VICTORIA BECKHAM)

Дискусија во 'Канта' започната од Cvetetto, 26 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
  Викторија Каролин Бекам( родена на 17 април 1974) е британска пеачка, текстописец, моден дизајнер, бизнисменка, актерка и модел.
  Според тоа што има родено 4 деца е прекрасна
  Инаку јас ја обожавам женава ;)
  http://www.dvbstyle.com/
  Да почниме со работа
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. SuperGirl24

  SuperGirl24 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  2.149
  Допаѓања:
  38.689
  Пол:
  Женски
  Има ваква тема.
   
 3. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.891
 4. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
  Јас барав во стил онаа за слики и не најдов...Лел Ок ко така :) Фала
  И налет тоа во неа имам коментирано :lol:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.