1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стилот на Викторија Лоба

Дискусија во 'Слики' започната од i-v-a-n-4-e, 11 јули 2012.

 1. i-v-a-n-4-e

  i-v-a-n-4-e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  608
  Допаѓања:
  1.116
  Пол:
  Женски
  Не видов тема за Лоба. Епа што мислите за неа и нејзиниот стил. Мене девојкава ми е секогаш топ
   
 2. Talita

  Talita Популарен член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2011
  Пораки:
  941
  Допаѓања:
  1.396
  Пол:
  Женски
  Единствена девојка од нашава естрада шо ја обожавам е Викторија.Убава,згодна,неопходна :) Секогаш средена,абе топ е топ. :inlove:
   
 3. imelda

  imelda Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  1.622
  Допаѓања:
  10.346
  Јас очекував да видам некоја слика, која е оваа?
   
 4. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.196
  Допаѓања:
  8.925
  Пол:
  Женски
  Имав прилика да ја видам во живо и ми се допадна. Знае да се облече соодветно за настанот. Кога ја видов беше без шминка, фармерчиња, штосна блуза и ланче. Знае да се облече, убави комбинации има. :)
   
  На pamelche му/ѝ се допаѓа ова.
 5. bluegirl7

  bluegirl7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  754
  Допаѓања:
  931
  Преубава е и секогаш е средена :) Има убав глас,песни, спотови..
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На imelda му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Talita

  Talita Популарен член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2011
  Пораки:
  941
  Допаѓања:
  1.396
  Пол:
  Женски
  На imelda му/ѝ се допаѓа ова.
 7. imelda

  imelda Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  1.622
  Допаѓања:
  10.346
  Фала Talita за сликите. Убава е момичката, макар што прв пат слушам за неа, алал да и е на мајка и што ја родила со тие многу убави очи.
   
  На Talita му/ѝ се допаѓа ова.
 8. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.558
  Убава ми е, нежна, една од најубавите македонки или русинка, што и да е :) . За стил баш нема некој посебен. Онака, се облекува убаво и баш ми се допаѓа што е модерна а сепак ненападна. Ама не е некоја модна икона па да се отвара тема специјално за нејзиниот стил.

  Инаку ми се допаѓаше кога рекламираше облека за Пикокс, тој стил неверојатно и лежи.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 9. Hkikica

  Hkikica Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2012
  Пораки:
  989
  Допаѓања:
  676
  Ееее руски гени .. :)
   

  Прикачени фајлови:

 10. kristii

  kristii Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  1.650
  Допаѓања:
  1.706
  Викторија е многу убава вака на слика а и во живо кога е средена.Ама да ја видите бес шминка е катстрофа ја нема таа природна убавина како што изгледа.Јас имав можност на плажа да ја сретнам и не ми се допадна така.А кога ке се среди многу е убава,
   
  На buterfly18 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Ashling

  Ashling Популарен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2010
  Пораки:
  1.228
  Допаѓања:
  2.577
  Koj стил?
  Мислам секојдневни слики некои што има, слики од фотосесии за пикокс и незнам кој.. не е стил тоа.
   
  На mims-89, rossonerka, ljubam и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Имав прилика да ја видам во живо и морам да кажам дека и без шминка е многу убава, барем мене ми беше, онака прилично нискичка си е.
  Секогаш е средена кога и да се појави на ТВ екраните.
  Еве некои сликички:
  овде ми е прекрасна [​IMG][​IMG]
   
  На hermosa му/ѝ се допаѓа ова.
 13. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.744
  Допаѓања:
  4.842
  Па не е којзнае што,убава е а и нема некој стил..ништо посебно а за уабава убава е,не велам не. :swear: :wasntme: Ааа да,и ми се допаѓа што не е нападна и онака е покласична.. :x
   

  Прикачени фајлови:

 14. barbyyy

  barbyyy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  297
  Пол:
  Женски
  па сите сме убави кога ќе се средиме не може таа да е секогаш нашминкана за нас да ни се бендисува мене убава ми е има убава коса и убави очи
   
 15. barbyyy

  barbyyy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  297
  Пол:
  Женски
  :)
   

  Прикачени фајлови:

  • images (1).jpg
   images (1).jpg
   Големина на фајлот:
   8 KB
   Прегледи:
   356
  • images (2).jpg
   images (2).jpg
   Големина на фајлот:
   5,9 KB
   Прегледи:
   356
  • images (22).jpg
   images (22).jpg
   Големина на фајлот:
   7,2 KB
   Прегледи:
   356
  • images.jpg
   images.jpg
   Големина на фајлот:
   6,6 KB
   Прегледи:
   355
 16. barbyyy

  barbyyy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  297
  Пол:
  Женски
  :hai:
   

  Прикачени фајлови:

  • images (3).jpg
   images (3).jpg
   Големина на фајлот:
   8,5 KB
   Прегледи:
   351
  • images (4).jpg
   images (4).jpg
   Големина на фајлот:
   4,9 KB
   Прегледи:
   350
 17. buterfly18

  buterfly18 Активен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2012
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  2
  Многу е ниска,преммногу а и има става кило пудра и разни шминки.. Минатата година кога ја видов во Охрид на плажа не личеше на таа што сите ја знаеме, туку на себе.
   
  На Miamigirl му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Miamigirl

  Miamigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 мај 2012
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  25
  Не сум го видела девојчето во живо, а на ТВ убаво изгледа. Мада една другарка моја учеше со неа у средно и кога ми покажа слика од неа без шминка :x И не ми се допаѓа како пее
   
 19. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  6.194
  Допаѓања:
  89.433
  Пол:
  Женски
  Девојкава ми е како и секоја друга обична девојка. Не ми се двои по ништо од останатите девојки во државава. Ја имам неколку пати сретнато низ Центар, срена била секогаш, со штикла, шминка, фино изгледа, но не ми е ништо посебно.
  Има убави очи, но косана мислам дека треба малку да ја скрати, не и е толку густа за да ја носи толку долга.
   
  На simoncelicius и buterfly18 им се допаѓа ова.
 20. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.152
  Допаѓања:
  5.709
  Пол:
  Женски
  Оваа нема стил. На отварање на диско каде настапуваше на сцена како за концерт дојде со кратки фармерчиња, и бела кошула заврзана од каде и се гледаше попокот. Мислам, навистина?! А и не ми е до толку убава, ја видов ептен од блиску и не е ништо посебно, 2 кила пудра и пак и се гледаа брунчињата на лицето кои ту би риал ги имаше многу. Ниска е и плавата коса не и е природно плава. Според мене нема потреба од тема за неа и нејзиниот “стил“.
   
  На buterfly18 му/ѝ се допаѓа ова.