1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стилот на Дауцен Крус (Doutzen kroes)

Дискусија во 'Слики' започната од doutzen, 7 септември 2013.

 1. doutzen

  doutzen Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2013
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  158
  мојот нај омилен ангел
  ја обожавам мн ми е слатка , нежна, природна
  а и мн убаво се облекува секогаш е тип топ средена
   

  Прикачени фајлови:

  На eliesaab му/ѝ се допаѓа ова.
 2. doutzen

  doutzen Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2013
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  158
  Стилот на дауцен Крус (Doutzen kroes)
   

  Прикачени фајлови:

 3. Kaylie

  Kaylie Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2013
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  1.402
  Стилот на дауцен Крус (Doutzen kroes)

  Една од поомилените ангели ми е. Навистина е нежна, слатка и природна. :inlove: Има многу убава коса и боја на очи. Стилот според мене не и е ништо посебен, се облекува нормално па затоа и нема што околу тоа да се дискутира. :) На сликите за H&M многу ми се допаѓа! :inlove:
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 4. Kaylie

  Kaylie Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2013
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  1.402
  Стилот на дауцен Крус (Doutzen kroes)

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  Секогаш скоцкана и мноооооогу многу секси. Да ти е мерак да ја гледаш.
  [​IMG]
  Victoria's Secret Supermodel Doutzen Kroes arrives at the reveal of Victoria's Secret Supermodels celebration of 2010 5th Annual "What Is Sexy?"
   
  На Kaylie му/ѝ се допаѓа ова.
 6. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
   

  Прикачени фајлови:

  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 7. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
   

  Прикачени фајлови:

  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 8. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
   

  Прикачени фајлови:

 9. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
   

  Прикачени фајлови:

  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 10. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
   

  Прикачени фајлови:

 11. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
   

  Прикачени фајлови:

 12. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
   

  Прикачени фајлови:

 13. Nymeria

  Nymeria Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  3.659
  Не ли треба ваквите теми да се отвораат за некој кој всушност има сенс за стил или има специфичен стил, наместо да се трупаат со рандом слики од црвениот тепих кои се далеку од претставата за нечиј стил?

  Сите си имаме омилени селебритис, ама отворање тема за стилот на секој од нив ли треба?
  Конкретно кај Дауцен, ниту една слика не видов каде има нешто специфично, убаво или необично за да заслужи тема, од нејзиниот стил ако имаа 5 слики вкупно и сите се обични како и на било која селебрити. И не е само оваа, милион има вакви.

  Вечното прашање, има ли воопшто модератор тука?
   
 14. Kaylie

  Kaylie Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2013
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  1.402
  Ептен е убава без шминка. :inlove:
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 15. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
   

  Прикачени фајлови:

 16. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG]
   
 17. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
   

  Прикачени фајлови:

 18. Savana93

  Savana93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2013
  Пораки:
  162
  Допаѓања:
  159
  Прекрасна е.
  Но не се облекува, ја облекуваат.
   
 19. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
   

  Прикачени фајлови:

 20. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
   

  Прикачени фајлови: