1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стилот на Жизел Бундшен

Дискусија во 'Слики' започната од ocila, 7 септември 2012.

 1. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Дали ви се допага стилот на овој ангел?
  Критики и пофалби за нејзиниот стил.
   
  На UnknownLadyDi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Artemission

  Artemission Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  2.031
  Допаѓања:
  15.671
  Девојкава ја обожавам (која патем веќе подолго време не е ангел), како извајана ми е целата и секое делче од телото и е совршено оформено. Е сега кога сме кај стилот, скоро сите секојдневни слики што и ги имам видено е во фармерчиња и рамбовка, ништо посебно и впечатливо за дискусија. Фотките од сесиите или за некоја модна куќа не ги сметам, тоа не влегува во стил туку е реклама, а кај оние од црвениот килим се наоѓа по нешто добро.
  Честитки и за пофалба покрај убавината и позитивноста е нејзиниот успех.
  А, и Том Брејди не е лош, многу убав пар ми се заедно...
  [​IMG]
   
 3. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
 4. barbyyy

  barbyyy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  297
  Пол:
  Женски
 5. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
 6. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.354
  Допаѓања:
  8.477
  ,
   

  Прикачени фајлови:

 7. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.354
  Допаѓања:
  8.477
  /
   

  Прикачени фајлови:

 8. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.354
  Допаѓања:
  8.477
   

  Прикачени фајлови:

 9. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.354
  Допаѓања:
  8.477
   

  Прикачени фајлови:

 10. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.354
  Допаѓања:
  8.477
   

  Прикачени фајлови:

 11. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.354
  Допаѓања:
  8.477
   

  Прикачени фајлови:

 12. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.354
  Допаѓања:
  8.477
   

  Прикачени фајлови:

 13. IvanaJenner

  IvanaJenner Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2017
  Пораки:
  442
  Допаѓања:
  555
  Пол:
  Женски
  Жизел ја обожавам! :inlove:
  До лани беше најплатената манекенка.
  [​IMG]
   
 14. Ugly Duckling

  Ugly Duckling Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 август 2018
  Пораки:
  3.521
  Допаѓања:
  42.084
  Пол:
  Женски
  На Мет Гала, прекрасна. :inlove:
  images (1).jpeg images (2).jpeg