1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стилот на Лана Дел Реј

Дискусија во 'Слики' започната од XstrongerX, 21 јануари 2014.