Стилот на Маријана Станојковска

Дискусија во 'Слики' започната од Dream-Girl, 22 јули 2013.

  1. Dream-Girl

    Dream-Girl ☀️

    Се зачлени на:
    24 јуни 2013
    Пораки:
    20.123
    Допаѓања:
    195.298
    Пол:
    Женски
    Немаше ваква тема па што мислите за неа?Има ли добар стил според вас?Според мене секогаш е ок и секогаш е средена најдобро што може :)
     
  2. tinka-mace

    tinka-mace Популарен член

    Се зачлени на:
    5 мај 2013
    Пораки:
    3.451
    Допаѓања:
    16.463
    И јас истото го мислам за неа. :)
    Има прекрасно тело.. :l:
     
  3. Flower27

    Flower27 Популарен член

    Се зачлени на:
    6 декември 2012
    Пораки:
    1.531
    Допаѓања:
    4.179
    Пол:
    Женски
    Мислам дека има многу добар стил и убаво тело :)
     
  4. elka.timova

    elka.timova Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 мај 2013
    Пораки:
    143
    Допаѓања:
    31
    Пол:
    Женски
    Според мене некогаш е добра но понекогаш кога ке се облече за ништо не личи но е многу згодна и привлечна жена што тоа е добро за неа
     
  5. TheIdealMe

    TheIdealMe Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 октомври 2011
    Пораки:
    238
    Допаѓања:
    88
    Стилот баш и не и го знам доволно за да коментирам, сепак на тв сигурно не се облекува во својот стил туку има стилист и спонзори па секако изборот и е ограничен. Стилот може да се види во приватниот живот како се облекува... а тело немам коментар значи гром, подобро тело мислам дека нема меѓу познативе, исто многу убава негувана коса, само така во лицето не ми се допага баш најмногу :)
     
    На MiaNmaR му/ѝ се допаѓа ова.
  6. jEwElRy

    jEwElRy Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2013
    Пораки:
    312
    Допаѓања:
    244
    Па секако дека ќе има прееекрасен стил кога околу неа постојано има некои стилисти, инаку има многу убаво тело! Ма не, шалам се, има најубаво тело! :inlove:
     

    Прикачени фајлови:

    • images.jpg
      images.jpg
      Големина на фајлот:
      7,7 KB
      Прегледи:
      764
  7. Mishela

    Mishela Модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    19 август 2010
    Пораки:
    18.700
    Допаѓања:
    80.850
    Пол:
    Женски
    Meне ми е неубава. Мислам, може да има колку сака убаво тело, ама штета што не може да ја смени ликата, да не речам, ама ќе речам дека ми е ко со „пластична насмевка, искривена од пречестата употреба“ или од пречестото ботоксирање, силиконизирање, уатевр.
    И кој црн стил, кога на Лото на пример сигурно не си носи фустани од домашниот плакар, ами спонзорите (на Лото 7/34, да се разбереме :wasntme: ) ѝ се тука за да ѝ тупнат некое урнебесно добро фустанче.
    Нити ја имам среќавано низ џет-сет фелата, (нити пак сакам да ја сретнам, фала богу) па и не би знаела баш како да го прокоментирам нејзиниот стил, зашто сигурно од неколку тоалети кои ги носела на Лото или на некој така јавен настан, не би можеле да коментираме дека е прејака и дека има одлично изграден стил. :?:
     
    На piglet1, Joi, mileystar и 3 други им се допаѓа ова.
  8. Jenniffer

    Jenniffer Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2013
    Пораки:
    2.375
    Допаѓања:
    7.416
    Пол:
    Женски
    Маријана ја прогласувам за нај антипатичната личност!
    Многу ми е одвратна, вештачка, никаква.
    Ајде темата не е да ја хејтам.

    А не сум видела никаков стил од неа, кога ќе видам нешто на неа што не е спонзорирано ќе коментирам.

    Пс: Ја изгуглав и не најдов некоја асална слика кај што носи облека! |(
     
    На Mia.MGK, ancebanance и cinderella.red им се допаѓа ова.
  9. Savana93

    Savana93 Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 август 2013
    Пораки:
    162
    Допаѓања:
    159
    Добро е не сум била единствена што ја сметала Маријана за антипатична. Инаку стилот воопшто не ми се свиѓа, посебно сатенот кој го носи најчесто.
     
    На ancebanance му/ѝ се допаѓа ова.
  10. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.072
    И за неа ли тема сеа? Кај сте ја видела освен на лото и на билборд па за да и го коментирате стилот? :^) Не се стил фустаните од Нана и Ламас што ги носи на Лото туку од што мора ги носи, или пак купаќите од Сара Фешн... јас у друго ништо ја немам видено.
    Телото и е бомба и гарант се и стои ама тоа не го прави стилот.
     
    На Dream.girl, MiaNmaR, mackica1 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  11. Lovely93

    Lovely93 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 септември 2013
    Пораки:
    2.637
    Допаѓања:
    2.017
    Пол:
    Женски
    Кој стил жити се :lol: фустанчиња што ќе ѝ ги одберат за на лото? Претпоставувам кога сум ја видела во понормални фустанчиња на Лото не ги бирала сама, инаку стилот и е „што пократко може за да ми се гледаат стапчињата“. Може во живо не е така, ама на телевизија ептен ѝ се тенки нозете. И да го занемариме краткото, воопшто не ми се допаѓа стилот, а не би го ни нарекла така зашто не ми паднало ништо во очи, а добрите парчиња јас не ги занемарувам. Лила на тие години има 100 пати подобар стил.
     
    На nikiiii и feminium им се допаѓа ова.
  12. Twinkles

    Twinkles Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2014
    Пораки:
    647
    Допаѓања:
    980
    Единствено ,ми се допаѓа телото.. :)
     
  13. pinksugar

    pinksugar Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 август 2012
    Пораки:
    15
    Допаѓања:
    1
    За јавни настани и за на телевизија ја средуваат и тоа е неоспорен факт, меѓутоа тоа е далеку од реалноста. Сметам дека обичните рандом девојки низ градов се посредени од неа во секој поглед. 10404241_957438347603120_5981805189955764689_n.jpg 1454648_750093328337624_1194982818_n.jpg
     
  14. zenska

    zenska Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 февруари 2010
    Пораки:
    357
    Допаѓања:
    339
    Сериозно??
    Кој стил го имаа оваа?? Се согласувам со коментарот од погоре дека низ градов има посредени девојки од Маријана. Едно нешто што го имам приметено кај фацкиве наши, е тоа што мислат дека ако се згодни дека можат се да облечат. Па да, можат да облечат се, ама не значи дека се е убаво.
    Згодни се за згодни ама цицки извадени на мегдан и минич до пи*ка не резултира со стил туку со вулгарност
     
  15. k.frosina

    k.frosina Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 август 2015
    Пораки:
    2.508
    Допаѓања:
    26.985
    Пол:
    Женски
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     

    Прикачени фајлови: