1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стилот на Маријана Станојковска

Дискусија во 'Слики' започната од Dream-Girl, 22 јули 2013.

  1. Dream-Girl

    Dream-Girl ☀️

    Се зачлени на:
    24 јуни 2013
    Пораки:
    20.123
    Допаѓања:
    195.281
    Пол:
    Женски
    Немаше ваква тема па што мислите за неа?Има ли добар стил според вас?Според мене секогаш е ок и секогаш е средена најдобро што може :)
     
  2. tinka-mace

    tinka-mace Популарен член

    Се зачлени на:
    5 мај 2013
    Пораки:
    3.451
    Допаѓања:
    16.463
    И јас истото го мислам за неа. :)
    Има прекрасно тело.. :l:
     
  3. Flower27

    Flower27 Популарен член

    Се зачлени на:
    6 декември 2012
    Пораки:
    1.530
    Допаѓања:
    4.179
    Пол:
    Женски
    Мислам дека има многу добар стил и убаво тело :)
     
  4. elka.timova

    elka.timova Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 мај 2013
    Пораки:
    143
    Допаѓања:
    31
    Пол:
    Женски
    Според мене некогаш е добра но понекогаш кога ке се облече за ништо не личи но е многу згодна и привлечна жена што тоа е добро за неа
     
  5. TheIdealMe

    TheIdealMe Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 октомври 2011
    Пораки:
    238
    Допаѓања:
    88
    Стилот баш и не и го знам доволно за да коментирам, сепак на тв сигурно не се облекува во својот стил туку има стилист и спонзори па секако изборот и е ограничен. Стилот може да се види во приватниот живот како се облекува... а тело немам коментар значи гром, подобро тело мислам дека нема меѓу познативе, исто многу убава негувана коса, само така во лицето не ми се допага баш најмногу :)
     
    На MiaNmaR му/ѝ се допаѓа ова.
  6. jEwElRy

    jEwElRy Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2013
    Пораки:
    312
    Допаѓања:
    244
    Па секако дека ќе има прееекрасен стил кога околу неа постојано има некои стилисти, инаку има многу убаво тело! Ма не, шалам се, има најубаво тело! :inlove:
     

    Прикачени фајлови:

    • images.jpg
      images.jpg
      Големина на фајлот:
      7,7 KB
      Прегледи:
      764
  7. Mishela

    Mishela Модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    19 август 2010
    Пораки:
    18.553
    Допаѓања:
    80.605
    Пол:
    Женски
    Meне ми е неубава. Мислам, може да има колку сака убаво тело, ама штета што не може да ја смени ликата, да не речам, ама ќе речам дека ми е ко со „пластична насмевка, искривена од пречестата употреба“ или од пречестото ботоксирање, силиконизирање, уатевр.
    И кој црн стил, кога на Лото на пример сигурно не си носи фустани од домашниот плакар, ами спонзорите (на Лото 7/34, да се разбереме :wasntme: ) ѝ се тука за да ѝ тупнат некое урнебесно добро фустанче.
    Нити ја имам среќавано низ џет-сет фелата, (нити пак сакам да ја сретнам, фала богу) па и не би знаела баш како да го прокоментирам нејзиниот стил, зашто сигурно од неколку тоалети кои ги носела на Лото или на некој така јавен настан, не би можеле да коментираме дека е прејака и дека има одлично изграден стил. :?:
     
    На piglet1, Joi, mileystar и 3 други им се допаѓа ова.
  8. Jenniffer

    Jenniffer Популарен член

    Се зачлени на:
    27 март 2013
    Пораки:
    2.375
    Допаѓања:
    7.415
    Пол:
    Женски
    Маријана ја прогласувам за нај антипатичната личност!
    Многу ми е одвратна, вештачка, никаква.
    Ајде темата не е да ја хејтам.

    А не сум видела никаков стил од неа, кога ќе видам нешто на неа што не е спонзорирано ќе коментирам.

    Пс: Ја изгуглав и не најдов некоја асална слика кај што носи облека! |(
     
    На Mia.MGK, ancebanance и cinderella.red им се допаѓа ова.
  9. Savana93

    Savana93 Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 август 2013
    Пораки:
    162
    Допаѓања:
    159
    Добро е не сум била единствена што ја сметала Маријана за антипатична. Инаку стилот воопшто не ми се свиѓа, посебно сатенот кој го носи најчесто.
     
    На ancebanance му/ѝ се допаѓа ова.
  10. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.071
    И за неа ли тема сеа? Кај сте ја видела освен на лото и на билборд па за да и го коментирате стилот? :^) Не се стил фустаните од Нана и Ламас што ги носи на Лото туку од што мора ги носи, или пак купаќите од Сара Фешн... јас у друго ништо ја немам видено.
    Телото и е бомба и гарант се и стои ама тоа не го прави стилот.
     
    На Dream.girl, MiaNmaR, mackica1 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  11. Lovely93

    Lovely93 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 септември 2013
    Пораки:
    2.637
    Допаѓања:
    2.017
    Пол:
    Женски
    Кој стил жити се :lol: фустанчиња што ќе ѝ ги одберат за на лото? Претпоставувам кога сум ја видела во понормални фустанчиња на Лото не ги бирала сама, инаку стилот и е „што пократко може за да ми се гледаат стапчињата“. Може во живо не е така, ама на телевизија ептен ѝ се тенки нозете. И да го занемариме краткото, воопшто не ми се допаѓа стилот, а не би го ни нарекла така зашто не ми паднало ништо во очи, а добрите парчиња јас не ги занемарувам. Лила на тие години има 100 пати подобар стил.
     
    На nikiiii и feminium им се допаѓа ова.
  12. Twinkles

    Twinkles Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2014
    Пораки:
    647
    Допаѓања:
    980
    Единствено ,ми се допаѓа телото.. :)
     
  13. pinksugar

    pinksugar Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 август 2012
    Пораки:
    15
    Допаѓања:
    1
    За јавни настани и за на телевизија ја средуваат и тоа е неоспорен факт, меѓутоа тоа е далеку од реалноста. Сметам дека обичните рандом девојки низ градов се посредени од неа во секој поглед. 10404241_957438347603120_5981805189955764689_n.jpg 1454648_750093328337624_1194982818_n.jpg
     
  14. zenska

    zenska Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 февруари 2010
    Пораки:
    357
    Допаѓања:
    339
    Сериозно??
    Кој стил го имаа оваа?? Се согласувам со коментарот од погоре дека низ градов има посредени девојки од Маријана. Едно нешто што го имам приметено кај фацкиве наши, е тоа што мислат дека ако се згодни дека можат се да облечат. Па да, можат да облечат се, ама не значи дека се е убаво.
    Згодни се за згодни ама цицки извадени на мегдан и минич до пи*ка не резултира со стил туку со вулгарност
     
  15. k.frosina

    k.frosina Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 август 2015
    Пораки:
    2.487
    Допаѓања:
    26.129
    Пол:
    Женски
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     

    Прикачени фајлови: