1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стилот на Маријана Станојковска

Дискусија во 'Слики' започната од Dream-Girl, 22 јули 2013.

 1. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.123
  Допаѓања:
  195.279
  Пол:
  Женски
  Немаше ваква тема па што мислите за неа?Има ли добар стил според вас?Според мене секогаш е ок и секогаш е средена најдобро што може :)
   
 2. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  3.451
  Допаѓања:
  16.463
  И јас истото го мислам за неа. :)
  Има прекрасно тело.. :l:
   
 3. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  4.179
  Пол:
  Женски
  Мислам дека има многу добар стил и убаво тело :)
   
 4. elka.timova

  elka.timova Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2013
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Женски
  Според мене некогаш е добра но понекогаш кога ке се облече за ништо не личи но е многу згодна и привлечна жена што тоа е добро за неа
   
 5. TheIdealMe

  TheIdealMe Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  238
  Допаѓања:
  88
  Стилот баш и не и го знам доволно за да коментирам, сепак на тв сигурно не се облекува во својот стил туку има стилист и спонзори па секако изборот и е ограничен. Стилот може да се види во приватниот живот како се облекува... а тело немам коментар значи гром, подобро тело мислам дека нема меѓу познативе, исто многу убава негувана коса, само така во лицето не ми се допага баш најмногу :)
   
  На MiaNmaR му/ѝ се допаѓа ова.
 6. jEwElRy

  jEwElRy Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2013
  Пораки:
  312
  Допаѓања:
  244
  Па секако дека ќе има прееекрасен стил кога околу неа постојано има некои стилисти, инаку има многу убаво тело! Ма не, шалам се, има најубаво тело! :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • images.jpg
   images.jpg
   Големина на фајлот:
   7,7 KB
   Прегледи:
   764
 7. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.506
  Допаѓања:
  80.539
  Пол:
  Женски
  Meне ми е неубава. Мислам, може да има колку сака убаво тело, ама штета што не може да ја смени ликата, да не речам, ама ќе речам дека ми е ко со „пластична насмевка, искривена од пречестата употреба“ или од пречестото ботоксирање, силиконизирање, уатевр.
  И кој црн стил, кога на Лото на пример сигурно не си носи фустани од домашниот плакар, ами спонзорите (на Лото 7/34, да се разбереме :wasntme: ) ѝ се тука за да ѝ тупнат некое урнебесно добро фустанче.
  Нити ја имам среќавано низ џет-сет фелата, (нити пак сакам да ја сретнам, фала богу) па и не би знаела баш како да го прокоментирам нејзиниот стил, зашто сигурно од неколку тоалети кои ги носела на Лото или на некој така јавен настан, не би можеле да коментираме дека е прејака и дека има одлично изграден стил. :?:
   
  На piglet1, Joi, mileystar и 3 други им се допаѓа ова.
 8. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.415
  Пол:
  Женски
  Маријана ја прогласувам за нај антипатичната личност!
  Многу ми е одвратна, вештачка, никаква.
  Ајде темата не е да ја хејтам.

  А не сум видела никаков стил од неа, кога ќе видам нешто на неа што не е спонзорирано ќе коментирам.

  Пс: Ја изгуглав и не најдов некоја асална слика кај што носи облека! |(
   
  На Mia.MGK, ancebanance и cinderella.red им се допаѓа ова.
 9. Savana93

  Savana93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2013
  Пораки:
  162
  Допаѓања:
  159
  Добро е не сум била единствена што ја сметала Маријана за антипатична. Инаку стилот воопшто не ми се свиѓа, посебно сатенот кој го носи најчесто.
   
  На ancebanance му/ѝ се допаѓа ова.
 10. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.071
  И за неа ли тема сеа? Кај сте ја видела освен на лото и на билборд па за да и го коментирате стилот? :^) Не се стил фустаните од Нана и Ламас што ги носи на Лото туку од што мора ги носи, или пак купаќите од Сара Фешн... јас у друго ништо ја немам видено.
  Телото и е бомба и гарант се и стои ама тоа не го прави стилот.
   
  На Dream.girl, MiaNmaR, mackica1 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.017
  Пол:
  Женски
  Кој стил жити се :lol: фустанчиња што ќе ѝ ги одберат за на лото? Претпоставувам кога сум ја видела во понормални фустанчиња на Лото не ги бирала сама, инаку стилот и е „што пократко може за да ми се гледаат стапчињата“. Може во живо не е така, ама на телевизија ептен ѝ се тенки нозете. И да го занемариме краткото, воопшто не ми се допаѓа стилот, а не би го ни нарекла така зашто не ми паднало ништо во очи, а добрите парчиња јас не ги занемарувам. Лила на тие години има 100 пати подобар стил.
   
  На nikiiii и feminium им се допаѓа ова.
 12. Twinkles

  Twinkles Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  647
  Допаѓања:
  980
  Единствено ,ми се допаѓа телото.. :)
   
 13. pinksugar

  pinksugar Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 август 2012
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  1
  За јавни настани и за на телевизија ја средуваат и тоа е неоспорен факт, меѓутоа тоа е далеку од реалноста. Сметам дека обичните рандом девојки низ градов се посредени од неа во секој поглед. 10404241_957438347603120_5981805189955764689_n.jpg 1454648_750093328337624_1194982818_n.jpg
   
 14. zenska

  zenska Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  339
  Сериозно??
  Кој стил го имаа оваа?? Се согласувам со коментарот од погоре дека низ градов има посредени девојки од Маријана. Едно нешто што го имам приметено кај фацкиве наши, е тоа што мислат дека ако се згодни дека можат се да облечат. Па да, можат да облечат се, ама не значи дека се е убаво.
  Згодни се за згодни ама цицки извадени на мегдан и минич до пи*ка не резултира со стил туку со вулгарност
   
 15. k.frosina

  k.frosina Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  2.485
  Допаѓања:
  25.823
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

  Прикачени фајлови: