1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стилот на Мила Кунис

Дискусија во 'Слики' започната од Black.Beauty, 28 октомври 2011.

 1. Black.Beauty

  Black.Beauty Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  447
  Допаѓања:
  213
  Мила Кунис е Американска актерка, па што мислите за нејзиниот стил!? Мене ми се допаѓа како актерка, преубава ми е, и добар стил на облекување има :)

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. SarahTayMomsen

  SarahTayMomsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  959
  Допаѓања:
  650
  Стилот на Milena "Mila" Kunis

  МОЈА НАЈМИЛА ја обожаван највеќе срце мое <3333333333333333333333333333333333
   
 3. antilla

  antilla Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  381
  Стилот на Milena "Mila" Kunis

  Прво, оваа мене ми наликува на обично и просечно девојче во секој поглед. Второ, ептен е антипатична, но, да не рече некој дека требало да се дискутира за мода... Еве

  [​IMG]

  Имало потенцијал во фустанчево... пред да го бапне на центрифуга
   
 4. Ivu4

  Ivu4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  41
  Стилот на Milena "Mila" Kunis

  Па не ми се баш допаѓа онака мила е :)
   
 5. Loritaa

  Loritaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2011
  Пораки:
  395
  Допаѓања:
  661
  Стилот на Milena "Mila" Kunis

  Убава е,да.
  Ама стилот и е :puke: .Според мене - out,тотален.
   
 6. INSIDIOUS

  INSIDIOUS Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  705
  Допаѓања:
  512
  Стилот на Milena "Mila" Kunis

  Откако ја изгледав во Friends with benefits и Black Swan се заљубив во нејзе :x Очите и се прекрасни и дупчињата на образите :inlove: Инаку за стилот мн и не обрнувам внимание но кога се работи за нејзе еве некои комбинации кои ми се допаѓаат
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
 7. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.057
  Пол:
  Женски
  Стилот на Milena "Mila" Kunis

  Мене Мила ми е многу слатка.
  А што се однесува до стилот овој фустан и го обожавам.
  [​IMG]
  и овој не е лош.
  [​IMG]
   
  На karenin му/ѝ се допаѓа ова.
 8. seksi

  seksi Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  113
  Стилот на Milena "Mila" Kunis

  Девојкава има некоја енергија и темперамент. Мене тоа најмногу ми се допаѓа кај неа. А и стилот и е добар, нe нешто премногу вау. Сепак и во едноставноста има убавина, која баш и прилега, бидејќи е кул и згодна девојка. <3
   
 9. kristii

  kristii Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  1.650
  Допаѓања:
  1.706
  Стилот на Milena "Mila" Kunis

  Девојкава е убава,слатка е.Али нема некој стил за да се коментира.Обична глумица како и останатите.Не се издвојува во ништо,освен тоа што има прекрасни очи
   
 10. annabieber

  annabieber Активен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2012
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  9
  Стилот на Milena "Mila" Kunis

  Некогаш е прекрасен некогаш и не !! За стилот зборам :Р
   
 11. pamelche

  pamelche Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  5.213
  Допаѓања:
  16.570
  Стилот на Milena "Mila" Kunis

  [​IMG][​IMG]
   
 12. Nefertitii

  Nefertitii Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  239
  Стилот на Milena "Mila" Kunis

  Мила ми е совршенство .Природно убава девојка .Заводлива и слатка во истовреме.
  Прекрасна нежнотија со мачкести очи .Моја платонска љубов ...

  Вака колку што сум забележала секогаш е облечена кежуал ,маичка панталонлиња или тренерки . Но за на ред карпет е секогаш скоцкана од глава до пети.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  И за крај најдобрата слика од нејзе
  [​IMG]
  мјауу :makeup:
   
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  Стилот на Milena "Mila" Kunis

  Преубавка ми е. Секогаш средена и на место, без големи експериментирања. Ме асоцира на девојка од соседството.
  [​IMG][​IMG]
   
  На Nefertitii му/ѝ се допаѓа ова.
 14. barbyyy

  barbyyy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  297
  Пол:
  Женски
  Стилот на Milena "Mila" Kunis

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 15. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  Стилот на Milena "Mila" Kunis

  [​IMG]
   
 16. barbyyy

  barbyyy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  297
  Пол:
  Женски
 17. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
 18. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
  .
   

  Прикачени фајлови:

 19. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
  .
   

  Прикачени фајлови:

  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 20. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
  .
   

  Прикачени фајлови: