Стилот на Селена Гомез

Дискусија во 'Слики' започната од ocila, 8 септември 2012.

 1. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG]
  Дали ви се допага?
  Што мислите за нејзиниот стил?
  Критики и пофалби?
  :)
   
 2. Angelinkka

  Angelinkka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2012
  Пораки:
  527
  Допаѓања:
  360
  Пол:
  Женски
  Ми се допаѓа стилот на Селена, [​IMG] Но повеќе ми се допаѓа кога си е лежерно облечена, отколку стилот за на ред карпет! :lol:
   
 3. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.312
  Допаѓања:
  2.037
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Преубав стил има! :inlove: :inlove: :inlove:
   
 4. bluegirl7

  bluegirl7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  754
  Допаѓања:
  930
  Ги обожавам песните на Селена, ја обожавам и неа, многу е убава и нежна. А за стил, не дека има некој посебен стил, али секогаш е убаво дотерана :)

  [​IMG]
   
 5. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
 6. marija.directioner

  marija.directioner Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2012
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  24
 7. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
 8. sweet-star

  sweet-star Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.734
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Ми се допаѓа нејзиниот стил,убав е и женствен.Не е нешто поинаков,но мислам дека тоа што го носи е интересно и убаво искомбинирано. :)
   
 9. Clear

  Clear Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2012
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  47
 10. Jowe

  Jowe Активен член

  Се зачлени на:
  29 август 2012
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  14
  Има убав стил иако не е посебен,но сепак :D
   
 11. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.737
  да, ми се допаѓа.Девојката НЕ но стилт,морам да признаам ДА :)
   
 12. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.843
  Допаѓања:
  161.345
  Пол:
  Женски
 13. anu6kaa

  anu6kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  1.303
  Допаѓања:
  425
  Пол:
  Женски
  ја обожавам :inlove:

  [​IMG]


  [​IMG]
   
 14. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  543
  Мене ми е се супер нејзините дневни комбинации!!
  Но и другите.. :inlove: :inlove: :inlove:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 15. WarriorAngel

  WarriorAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 март 2012
  Пораки:
  1.489
  Допаѓања:
  3.163
  Пол:
  Женски
 16. K.Mari4ka

  K.Mari4ka Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2011
  Пораки:
  1.456
  Допаѓања:
  1.558
  Пол:
  Женски
 17. x-MajaEsposito-x

  x-MajaEsposito-x Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  910
  Допаѓања:
  603
  Пол:
  Женски
  Ја обожавам.. ! :inlove:
   
 18. CocoLady

  CocoLady Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2012
  Пораки:
  231
  Допаѓања:
  94
  Нејзиниот стил е прекрасен :) А и она не е лоша :P
   
 19. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.667
  Допаѓања:
  19.747
  Пол:
  Женски
  не сум некој обоважател нејзин,ама убава е убаво се облекува :)
   
 20. barbyyy

  barbyyy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  290
  Пол:
  Женски