1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стилот на Селена Гомез

Дискусија во 'Слики' започната од ocila, 8 септември 2012.

 1. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.897
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG]
  Дали ви се допага?
  Што мислите за нејзиниот стил?
  Критики и пофалби?
  :)
   
 2. Angelinkka

  Angelinkka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2012
  Пораки:
  526
  Допаѓања:
  360
  Пол:
  Женски
  Ми се допаѓа стилот на Селена, [​IMG] Но повеќе ми се допаѓа кога си е лежерно облечена, отколку стилот за на ред карпет! :lol:
   
 3. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.312
  Допаѓања:
  2.038
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  Преубав стил има! :inlove: :inlove: :inlove:
   
 4. bluegirl7

  bluegirl7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  754
  Допаѓања:
  930
  Ги обожавам песните на Селена, ја обожавам и неа, многу е убава и нежна. А за стил, не дека има некој посебен стил, али секогаш е убаво дотерана :)

  [​IMG]
   
 5. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
 6. marija.directioner

  marija.directioner Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2012
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  24
 7. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
 8. sweet-star

  sweet-star Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.736
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Ми се допаѓа нејзиниот стил,убав е и женствен.Не е нешто поинаков,но мислам дека тоа што го носи е интересно и убаво искомбинирано. :)
   
 9. Clear

  Clear Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2012
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  177
 10. Jowe

  Jowe Активен член

  Се зачлени на:
  29 август 2012
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  14
  Има убав стил иако не е посебен,но сепак :D
   
 11. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.738
  да, ми се допаѓа.Девојката НЕ но стилт,морам да признаам ДА :)
   
 12. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.038
  Допаѓања:
  163.223
  Пол:
  Женски
 13. anu6kaa

  anu6kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  1.313
  Допаѓања:
  429
  Пол:
  Женски
  ја обожавам :inlove:

  [​IMG]


  [​IMG]
   
 14. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  544
  Мене ми е се супер нејзините дневни комбинации!!
  Но и другите.. :inlove: :inlove: :inlove:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 15. WarriorAngel

  WarriorAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 март 2012
  Пораки:
  1.568
  Допаѓања:
  3.350
  Пол:
  Женски
 16. K.Mari4ka

  K.Mari4ka Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2011
  Пораки:
  1.457
  Допаѓања:
  1.559
  Пол:
  Женски
 17. x-MajaEsposito-x

  x-MajaEsposito-x Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  1.707
  Допаѓања:
  3.482
  Пол:
  Женски
  Ја обожавам.. ! :inlove:
   
 18. CocoLady

  CocoLady Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2012
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  117
  Нејзиниот стил е прекрасен :) А и она не е лоша :P
   
 19. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.685
  Допаѓања:
  19.824
  Пол:
  Женски
  не сум некој обоважател нејзин,ама убава е убаво се облекува :)
   
 20. barbyyy

  barbyyy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  297
  Пол:
  Женски