Стилот на Селена Гомез

Дискусија во 'Слики' започната од ocila, 8 септември 2012.

 1. karenin

  karenin Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  1.426
  Допаѓања:
  2.159
  Незнам како пејачка колку е добра, бидејќи и знам само една песна. Ама слободно можам да кажам дека таа и Taylor Swift ми се најубави млади познати девојки. Преубави се, а и најубаво ми се облекуваат.
   
 2. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
 3. barbyyy

  barbyyy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  290
  Пол:
  Женски
 4. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  3.444
  Допаѓања:
  16.355
  WooooooW!
  Ја обожавам Селена заедно со Џастин Бибер, многу убав пар ми беа штета шо раскинаа, ама па ќе си се заедно си се сакаат они. Како гулапчиња ми се заедно, срцки. :inlove:
  А за стилот да не коментираме, препрепрепрепрекрасен и е, најнајнајнајнајубав и е.....!!!!!!! :D :D :$
   

  Прикачени фајлови:

 5. barbyyy

  barbyyy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  290
  Пол:
  Женски
 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.785
  Да ги трнеме настрана нејзините уметнички (не)способности, девојчево ми се облекува многу прибрано, софистицирано, нежно... Што би рекле постарите КАКО ШТО ЈА ЛИЧИ.
  Еве пример.
  [​IMG]Знам дека е од филмот ова, ама нема потреба да постирам милион слики. Си ја кажав поентата.
   
 7. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
 8. eliesaab

  eliesaab Популарен член

  Се зачлени на:
  27 април 2013
  Пораки:
  2.179
  Допаѓања:
  6.457
  Пол:
  Женски
  Немам ниедна забелешка во стилот.Комбинациите и се предобри,а и добро си ги пее песните .. :lol:
   
 9. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На eliesaab му/ѝ се допаѓа ова.
 10. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  Песните и се супер,а стилот предобар.Баш стил. :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • large (1).png
   large (1).png
   Големина на фајлот:
   421,8 KB
   Прегледи:
   198
  • large (2).png
   large (2).png
   Големина на фајлот:
   486,3 KB
   Прегледи:
   198
  • large (3).jpg
   large (3).jpg
   Големина на фајлот:
   87,2 KB
   Прегледи:
   198
  • large.png
   large.png
   Големина на фајлот:
   329,9 KB
   Прегледи:
   198
 11. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  947
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  Ми се допаѓа нејзиниот стил, нежен е и женствен :) А и убаво знае да ја искомбинира облеката :)
   
 12. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
   

  Прикачени фајлови:

 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.785
 14. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
 15. Lovy1

  Lovy1 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2013
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  817
  Пол:
  Женски
  Многу ми е слатка, насмеана. Многу е убава :)
  Особено тука.

  [​IMG]

  Во врска со стилот, знае да си се облекува.
  Има многу убави, нежни комбинации. Супер!

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На tea4e му/ѝ се допаѓа ова.
 16. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  :inlove: :inlove:  Прекрасна е!
   

  Прикачени фајлови:

  • large.png
   large.png
   Големина на фајлот:
   409,1 KB
   Прегледи:
   220
  • large.jpg
   large.jpg
   Големина на фајлот:
   257 KB
   Прегледи:
   220
  • large (1).jpg
   large (1).jpg
   Големина на фајлот:
   40,6 KB
   Прегледи:
   220
  • large (2).jpg
   large (2).jpg
   Големина на фајлот:
   88,3 KB
   Прегледи:
   220
 17. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
 18. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
 19. UnPaso

  UnPaso Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2013
  Пораки:
  1.002
  Допаѓања:
  247
  Пол:
  Женски
 20. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147