1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стилот на Селена Гомез

Дискусија во 'Слики' започната од ocila, 8 септември 2012.

 1. eliesaab

  eliesaab Популарен член

  Се зачлени на:
  27 април 2013
  Пораки:
  2.306
  Допаѓања:
  6.769
  Пол:
  Женски
  за стилот од мене има чиста 10 ка :) едноставно знае како да го носи секое модно парче.
  А и згодна е во бикини :$

  Едно прашање - каде може да најдам таков шешир на последната слика ?
   

  Прикачени фајлови:

  • 03.jpg
   03.jpg
   Големина на фајлот:
   218 KB
   Прегледи:
   237
  • 04.jpg
   04.jpg
   Големина на фајлот:
   7,7 KB
   Прегледи:
   237
  • 05.jpeg
   05.jpeg
   Големина на фајлот:
   7,9 KB
   Прегледи:
   237
 2. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.554
  Допаѓања:
  31.039
  Пол:
  Женски
  Ми се допага нејзиниот стил. Нежно, елегантно и женствено.
  Најдобар впечаток од неа ми остави ова
   

  Прикачени фајлови:

  • 02.jpg
   02.jpg
   Големина на фајлот:
   58,4 KB
   Прегледи:
   219
  • 30.jpg
   30.jpg
   Големина на фајлот:
   61 KB
   Прегледи:
   219
  • 02 (2).jpg
   02 (2).jpg
   Големина на фајлот:
   64,9 KB
   Прегледи:
   219
  • 25.jpg
   25.jpg
   Големина на фајлот:
   39,5 KB
   Прегледи:
   219
  • 02 (1).jpg
   02 (1).jpg
   Големина на фајлот:
   86,5 KB
   Прегледи:
   219
 3. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.509
  Допаѓања:
  4.153
  Пол:
  Женски
 4. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
 5. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.890
  Во врска со прашањето, шеширот и е од Forever21, е сега баш таков и не знам, ама гарант по City Mall, Евроазија, Теранова, Манго, па дури и по ефтините продавнички мислам дека ќе можеш да си најдеш убава шик и тренди федора шапка :)
   
  На eliesaab му/ѝ се допаѓа ова.
 6. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  [​IMG]
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 7. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
 8. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.791
  Е значи право колаче ми е.
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG]
  Освен со некои вакви испади на наслојување облека :)
  [​IMG]
   
 9. jjoovvaannaa

  jjoovvaannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2012
  Пораки:
  293
  Допаѓања:
  81
  Пол:
  Женски
 10. UnPaso

  UnPaso Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2013
  Пораки:
  1.002
  Допаѓања:
  247
  Пол:
  Женски
 11. axl-babe

  axl-babe Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  450
  Допаѓања:
  576
  Не ја сакам многу, многу... Ама има некои парчиња облека кои ми се допаѓаат.
   

  Прикачени фајлови:

 12. UnPaso

  UnPaso Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2013
  Пораки:
  1.002
  Допаѓања:
  247
  Пол:
  Женски
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.791
  Ааа ми се допаѓа.
  [​IMG]
  На 53-тото доделување на Греми наградите
   
 14. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.318
  Допаѓања:
  8.392
  .
   

  Прикачени фајлови:

 15. UnPaso

  UnPaso Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2013
  Пораки:
  1.002
  Допаѓања:
  247
  Пол:
  Женски
 16. karenin

  karenin Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  1.426
  Допаѓања:
  2.160
  Девојчево расте и се претвора во вистинска дама. А тоа и се забележува.
  Зборувам за нејзиниот стил, изглед, шминка и фризура. И плус се гледа дека добро се грижи и за својата кожа и тен.
   

  Прикачени фајлови:

  • image.jpg
   image.jpg
   Големина на фајлот:
   43,2 KB
   Прегледи:
   168
  • image.jpg
   image.jpg
   Големина на фајлот:
   57,1 KB
   Прегледи:
   168
  • image.jpg
   image.jpg
   Големина на фајлот:
   43,9 KB
   Прегледи:
   168
  На eliesaab му/ѝ се допаѓа ова.
 17. I.Fancy.London

  I.Fancy.London Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2012
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  22
 18. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.318
  Допаѓања:
  8.392
  .
   

  Прикачени фајлови:

 19. Barca-Gril

  Barca-Gril Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  869
  Допаѓања:
  925
  Пол:
  Женски
 20. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.318
  Допаѓања:
  8.392
  .
   

  Прикачени фајлови:

  На karenin му/ѝ се допаѓа ова.