Стилот на Селена Гомез

Дискусија во 'Слики' започната од ocila, 8 септември 2012.

 1. summer-lover

  summer-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  378
  Допаѓања:
  1.257
  Пол:
  Женски
  Селена порано повеќе ми се допаѓаше како се облекува,но го смени стилот и сега ретко кои комбинации ми се допаѓаат ..
   

  Прикачени фајлови:

  • large (7).jpg
   large (7).jpg
   Големина на фајлот:
   491,8 KB
   Прегледи:
   174
  • large (8).jpg
   large (8).jpg
   Големина на фајлот:
   91,1 KB
   Прегледи:
   174
  • large.png
   large.png
   Големина на фајлот:
   236 KB
   Прегледи:
   174
 2. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.371
  Допаѓања:
  941
 3. DelRey

  DelRey Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2013
  Пораки:
  204
  Допаѓања:
  533
  Пол:
  Женски
 4. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.407
  Пол:
  Женски
 5. GirlRose

  GirlRose Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  3.201
  Допаѓања:
  16.905
   

  Прикачени фајлови:

 6. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.312
  Допаѓања:
  2.037
  Пол:
  Женски
 7. Sunshine.Sunshine

  Sunshine.Sunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2014
  Пораки:
  1.202
  Допаѓања:
  2.564
  Пол:
  Женски
   

  Прикачени фајлови:

  • selena.png
   selena.png
   Големина на фајлот:
   627,6 KB
   Прегледи:
   48
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.785
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
 9. SweetGirl234

  SweetGirl234 Активен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  33
  Пол:
  Женски
 10. H.O.P.E.

  H.O.P.E. Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2015
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  91
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На tweety-tweety му/ѝ се допаѓа ова.