1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стилот на Софија Вергара

Дискусија во 'Слики' започната од ocila, 4 јуни 2013.

 1. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  [​IMG]
  Што мислете вие за најзиниот стил?
  Стевете слики од нејзините комбинации...
   
  На feminium и solnishko им се допаѓа ова.
 2. Lovy1

  Lovy1 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2013
  Пораки:
  1.088
  Допаѓања:
  819
  Пол:
  Женски
  Јас Софија Вегерацело време ја читав :tmi:


  Убава си е, и на фаца и на тело.
  Во врска со стилот не ми има оставено јак впечаток сепак убаво си се облекува.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Само тука незнам зошто вака се облекла :x

  [​IMG]
   
 3. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  22.414
  Пол:
  Женски
  Тоа е сцена од Модерн Фамили кога беше трудна, а не сакаше да признае дека и треба трудничка облека па и пукнаа копчињата на кошулата :D
   
  На Lovy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Witchy-style

  Witchy-style Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2012
  Пораки:
  687
  Допаѓања:
  3.788
  Пол:
  Женски
  Па убаво се облекува, убава е :D
   
 5. barbyyy

  barbyyy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  297
  Пол:
  Женски
 6. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
 7. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  4.179
  Пол:
  Женски
 8. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.345
  Допаѓања:
  8.468
   

  Прикачени фајлови:

 9. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.694
  Допаѓања:
  31.697
  Пол:
  Женски
  Девојката има се што е потребно. Секогаш ме остава без здив за комбинациите што ги носи на црвениот килим, а посебно накитот :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • sv.jpg
   sv.jpg
   Големина на фајлот:
   311,8 KB
   Прегледи:
   276
  • dvfds.jpg
   dvfds.jpg
   Големина на фајлот:
   159,6 KB
   Прегледи:
   276
 10. IamSexyAndIKnowIt

  IamSexyAndIKnowIt Популарен член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  1.486
  Допаѓања:
  2.711
  Пол:
  Женски
  Жената за нејни години е БОМБА 8)
  :inlove:
   

  Прикачени фајлови: