1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стилот на актерките од шпанските серии

Дискусија во 'Слики' започната од Doris-Sk, 8 септември 2012.

 1. Doris-Sk

  Doris-Sk Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  33
  Еве една слична тема како темата Стилот на актерките од турските серии .
  Дали има некоја од шанските актерки да ви оставила впечаток со нејзиниот стил.

  Еве јас ќе ставам неколку слики, кои ми оставиле впечаток.

  Габи Еспино
  [​IMG]
  [​IMG]

  Маите Перони
  [​IMG]

  Марица Родригез
  [​IMG]

  Дана Гарсија
  [​IMG]

  Елизабет Гутјерез
  [​IMG]
   
  На Acka22 и macence4 им се допаѓа ова.
 2. simce11

  simce11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2012
  Пораки:
  184
  Допаѓања:
  69
  Пол:
  Женски
  огромен фан сум на шпанскиве серии заедно со американскиве се мој фаворит и само нив ги следам,според мене наталиа ориеро-една и единствена моја омилена глумица и моден идол,од нејзините секојдневни комбинации до преубавите фустани,имаа осет за стил,скоро се што ќе облече е од нејзината модна линија lasoriero,перфектно е се,да имав можност да идам до аргентина ке не знам што попрво да купам :)
   

  Прикачени фајлови:

  На macence4 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. aaaaa

  aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  735
  Допаѓања:
  1.212
  Пол:
  Женски
  Габриела Спанич
   

  Прикачени фајлови:

  На macence4 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. esperanca

  esperanca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  3.166
  Сега ја гледам темата. Баш како за мене. Редовно ги следам и нивните доделувања на награди, премии и појавувања на алфомбра роха.

  Мојот фаворит е Мајте Перрони. Многу ми се допаѓаат нејзините комбинации.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На hermosa, macence4 и homealone им се допаѓа ова.
 5. homealone

  homealone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  361
  Пол:
  Женски
   

  Прикачени фајлови:

  • bb.jpeg
   bb.jpeg
   Големина на фајлот:
   10,3 KB
   Прегледи:
   712
  • cd.jpeg
   cd.jpeg
   Големина на фајлот:
   14,4 KB
   Прегледи:
   712
  • df.jpeg
   df.jpeg
   Големина на фајлот:
   8,1 KB
   Прегледи:
   712
  • ds.jpeg
   ds.jpeg
   Големина на фајлот:
   10,2 KB
   Прегледи:
   713
  • ff.jpeg
   ff.jpeg
   Големина на фајлот:
   5,4 KB
   Прегледи:
   712
  На macence4 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. homealone

  homealone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  361
  Пол:
  Женски
   

  Прикачени фајлови:

  • gfg.jpeg
   gfg.jpeg
   Големина на фајлот:
   7,9 KB
   Прегледи:
   702
  • hh.jpeg
   hh.jpeg
   Големина на фајлот:
   12,2 KB
   Прегледи:
   703
  • images.jpeg
   images.jpeg
   Големина на фајлот:
   12,8 KB
   Прегледи:
   703
  • sa.jpeg
   sa.jpeg
   Големина на фајлот:
   7,5 KB
   Прегледи:
   703
  • safd.jpeg
   safd.jpeg
   Големина на фајлот:
   11,5 KB
   Прегледи:
   702
  На macence4 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. homealone

  homealone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  361
  Пол:
  Женски
   

  Прикачени фајлови:

  • vc.jpeg
   vc.jpeg
   Големина на фајлот:
   9,3 KB
   Прегледи:
   695
  • vcc.jpeg
   vcc.jpeg
   Големина на фајлот:
   10,5 KB
   Прегледи:
   695
  • vfd.jpg
   vfd.jpg
   Големина на фајлот:
   18,6 KB
   Прегледи:
   695
  • xcx.jpeg
   xcx.jpeg
   Големина на фајлот:
   5,9 KB
   Прегледи:
   696
  • вф.jpeg
   вф.jpeg
   Големина на фајлот:
   14,1 KB
   Прегледи:
   696
  На macence4 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. esperanca

  esperanca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  3.166
  Еве уште неколку комбинации кои ми се допаѓаат.

  Марица Родригез
  [​IMG]
  [​IMG]

  Софиа Вергара
  [​IMG]
  [​IMG]

  Џакелин Бракамонтес
  [​IMG]

  Талиа
  [​IMG]
   
  На macence4 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  3.468
  Допаѓања:
  8.037
  Пол:
  Женски
  Barbara Mori
  [​IMG]
  Thalia
  [​IMG]
  Sandra Echeverria
  [​IMG]
  Gabriela Spanic
  [​IMG]
  Maite Perroni
  [​IMG]
   
  На macence4 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.352
  Допаѓања:
  8.472
  Maite Perroni.
   

  Прикачени фајлови:

  На macence4 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.352
  Допаѓања:
  8.472
  .
   

  Прикачени фајлови:

  На macence4 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.352
  Допаѓања:
  8.472
  .
   

  Прикачени фајлови:

  На macence4 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.352
  Допаѓања:
  8.472
  .
   

  Прикачени фајлови:

  На macence4 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.352
  Допаѓања:
  8.472
  .
   

  Прикачени фајлови:

  На macence4 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.352
  Допаѓања:
  8.472
  .
   

  Прикачени фајлови:

  На macence4 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.352
  Допаѓања:
  8.472
  .
   

  Прикачени фајлови:

  На macence4 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.352
  Допаѓања:
  8.472
  .
   

  Прикачени фајлови:

 18. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.352
  Допаѓања:
  8.472
  .
   

  Прикачени фајлови:

 19. macence4

  macence4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2012
  Пораки:
  292
  Допаѓања:
  416
  :)
   

  Прикачени фајлови:

 20. macence4

  macence4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2012
  Пораки:
  292
  Допаѓања:
  416
  Thalia-Rosalinda
   

  Прикачени фајлови: