1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стилот на Beyoncé Knowles

Дискусија во 'Слики' започната од TheHollywoodStar, 26 јули 2012.

 1. TheHollywoodStar

  TheHollywoodStar Активен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2012
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  19
  Бијонсе Жизел Ноулс (англиски: Beyoncé Giselle Knowles), родена на 4 септември, 1981 година, најдобро позната само како Бијонсе, е американска Р&Б пејачка, текстописец, продуцент, актерка и моден дизајнер. Родена и израсната во Хјустон, Тексас, таа била зачленета во различни школи за сценски уметности и уште од мала била изложена на натпревари по пеење и танцување. Ноулс станува славна во доцните ‘90ти како главен вокал на женската група Дестинис Чајлд. Ако случајно постои ваква тема - канта. :)
   

  Прикачени фајлови:

  • 1.jpg
   1.jpg
   Големина на фајлот:
   11,4 KB
   Прегледи:
   714
  • 2.jpg
   2.jpg
   Големина на фајлот:
   10,1 KB
   Прегледи:
   715
  • 3.jpg
   3.jpg
   Големина на фајлот:
   10,7 KB
   Прегледи:
   714
  • 4.jpg
   4.jpg
   Големина на фајлот:
   10,2 KB
   Прегледи:
   714
  • 5.jpg
   5.jpg
   Големина на фајлот:
   10,6 KB
   Прегледи:
   715
  На xoxo..gossip-girl му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Veki4kaa

  Veki4kaa Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  5.047
  Допаѓања:
  17.125
  Пол:
  Женски
  :hai:
   

  Прикачени фајлови:

  • beauty.JPG
   beauty.JPG
   Големина на фајлот:
   96,6 KB
   Прегледи:
   706
  На TheHollywoodStar му/ѝ се допаѓа ова.
 3. TheHollywoodStar

  TheHollywoodStar Активен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2012
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  19
  Продолжеток, затоа што не дозволуваше повеќе од 5 слики.
   

  Прикачени фајлови:

  • 6.jpg
   6.jpg
   Големина на фајлот:
   9,7 KB
   Прегледи:
   706
  • 7.jpg
   7.jpg
   Големина на фајлот:
   13,7 KB
   Прегледи:
   706
  • 8.jpg
   8.jpg
   Големина на фајлот:
   10 KB
   Прегледи:
   706
  • 9.jpg
   9.jpg
   Големина на фајлот:
   8,1 KB
   Прегледи:
   706
  • 10.jpg
   10.jpg
   Големина на фајлот:
   9,1 KB
   Прегледи:
   706
 4. TheHollywoodStar

  TheHollywoodStar Активен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2012
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  19
  :)
   

  Прикачени фајлови:

  • 11.jpg
   11.jpg
   Големина на фајлот:
   11,2 KB
   Прегледи:
   703
  • images.jpg
   images.jpg
   Големина на фајлот:
   12,6 KB
   Прегледи:
   702
  • 12.jpg
   12.jpg
   Големина на фајлот:
   9,6 KB
   Прегледи:
   702
  • 13.jpg
   13.jpg
   Големина на фајлот:
   6,1 KB
   Прегледи:
   702
  • 14.jpg
   14.jpg
   Големина на фајлот:
   10,8 KB
   Прегледи:
   702
 5. TheHollywoodStar

  TheHollywoodStar Активен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2012
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  19
  :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • 15.jpg
   15.jpg
   Големина на фајлот:
   11,8 KB
   Прегледи:
   699
 6. TheHollywoodStar

  TheHollywoodStar Активен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2012
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  19
  Се извинувам за големината на сликите, па еве поголеми слики... ;)
   

  Прикачени фајлови:

  • 1.jpg
   1.jpg
   Големина на фајлот:
   61,2 KB
   Прегледи:
   685
  • 2.jpg
   2.jpg
   Големина на фајлот:
   55,5 KB
   Прегледи:
   685
  • 3.JPG
   3.JPG
   Големина на фајлот:
   127,9 KB
   Прегледи:
   685
  • 4.jpg
   4.jpg
   Големина на фајлот:
   120,7 KB
   Прегледи:
   685
  • 5.jpg
   5.jpg
   Големина на фајлот:
   104,4 KB
   Прегледи:
   685
 7. TheHollywoodStar

  TheHollywoodStar Активен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2012
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  19
  :)
   

  Прикачени фајлови:

  • 6.jpg
   6.jpg
   Големина на фајлот:
   61,3 KB
   Прегледи:
   678
  • 7.jpg
   7.jpg
   Големина на фајлот:
   291,2 KB
   Прегледи:
   679
  • 8.jpg
   8.jpg
   Големина на фајлот:
   50,9 KB
   Прегледи:
   678
  • 9.jpg
   9.jpg
   Големина на фајлот:
   119,1 KB
   Прегледи:
   679
  • 10.jpg
   10.jpg
   Големина на фајлот:
   56,1 KB
   Прегледи:
   678
 8. the.vampire.girl

  the.vampire.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2012
  Пораки:
  879
  Допаѓања:
  1.490
  Пол:
  Женски
 9. owl-ribbon

  owl-ribbon Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  678
  [​IMG]


  ја обожавам најубава е !!!! :inlove:

  queen b*
   
 10. TheaEsposito

  TheaEsposito Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  2.460
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 11. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.558
  Многу ми е, како да кажам кичеста. Ама баш воопшто не се пронаоѓам и не го сакам тој стил што го фура. Иако има некои добри комбинации ама воглавно е се во некои светуљцави роби, трупано и мешано материјали и бои на себе...некако секогаш ми е ту мач.

  Исто и за косата имам замерка, многу ми е поубава со скроз права и долга коса како во стилот за Крејзи ин Лов, вака со ептен виткана и локни ми изгледа некако постара откако што е. Можам да кажам дека целосно и стајлингот и изгледот во постарите спотови и е даалеку поубав. Сега некако ми се запусти, па уште кога почна да се глупира со Гага стил во некои спотови |( .

  Повеќето нејзини комбинации ми вриштат на кич и премногу светково, златно, сребрено...

  Ужас ми се овие.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  За пејачки талент - има, секоја чест. Ама стил дефинитивно нема, или пак стилистот и е лош. Далеку подобро изгледа кога е во поедноставни долги фустани или пак ултра кратко, кратки панталончиња итн. Вака, во повеќето прилики не ми се допаѓа како се облекува.
   
 12. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.497
 13. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.160
  Допаѓања:
  22.980
  Пол:
  Женски
  Врв ми е во ова, преубава ее :inlove: :inlove: :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  На Stoimenovska, Hipica и PeaceLoveBasketball им се допаѓа ова.
 14. PeaceLoveBasketball

  PeaceLoveBasketball Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  589
  Допаѓања:
  1.175
  Бијонсе ми е гооолема срцка,многу си ја сакам,ама понекад стварно знае да биде премногу накинѓурена :)
  многу е поубава кога е поприродна :D
   
 15. Hkikica

  Hkikica Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2012
  Пораки:
  989
  Допаѓања:
  676
  Преубава е ...
   

  Прикачени фајлови:

 16. simon4etooo

  simon4etooo Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  371
  Допаѓања:
  186
  Овде ми е прекрасна. Блеска!
  [​IMG]
  [​IMG]
  :inlove:
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  Иако ја обожавам, ќе морам да се сложам со БлекСвон дека знае да биде доста ексцентрична и со фризурите и со облеката. Ту мач! Да не пееше така добро и да не зрачеше со таа нејзина енергија, ќе ми беше одвратна.
  Од друга страна, ми се допаѓа тоа што не ги крие облините туку гордо си ги „шета“ :D
  I mean, what the hell is this?!
  [​IMG][​IMG][​IMG]
   
 18. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
 19. TheHollywoodStar

  TheHollywoodStar Активен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2012
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  19
  Многу ја почитувам Beyonce бидејќи има најсреден живот од славните, има успешен брак, не ја следат скандали... Тоа е за пофалба! :up:
   

  Прикачени фајлови:

  • 1.jpg
   1.jpg
   Големина на фајлот:
   82,6 KB
   Прегледи:
   257
  • 2.jpg
   2.jpg
   Големина на фајлот:
   40,1 KB
   Прегледи:
   257
  • 3.jpg
   3.jpg
   Големина на фајлот:
   71,9 KB
   Прегледи:
   257
  • 4.jpg
   4.jpg
   Големина на фајлот:
   30,8 KB
   Прегледи:
   257
 20. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Мислам дека права коса поубаво и стое ....или виткана ....
  [​IMG]