Стилот на Cher Lloyd

Дискусија во 'Слики' започната од nennsy.densy, 8 август 2012.

 1. nennsy.densy

  nennsy.densy Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  220
  Допаѓања:
  305
  Што мислите за стилот на Cher Lloyd? Дали ви се допаѓа? :)


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. Foreveryoungiwannabe

  Foreveryoungiwannabe Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2012
  Пораки:
  309
  Допаѓања:
  685
  Па...и да и не.Некогаш ќе се облече убаво,другпат спротивно...Воглавно е ок. :)
   

  Прикачени фајлови:

 3. K.Mari4ka

  K.Mari4ka Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2011
  Пораки:
  1.456
  Допаѓања:
  1.558
  Пол:
  Женски
  Срцка ми е, октачена е цела а и стилов и е... :D
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 4. nennsy.densy

  nennsy.densy Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  220
  Допаѓања:
  305
 5. Berguzar

  Berguzar Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  301
  Допаѓања:
  4.985
  Повеќето комбинации не би ги носела
   
 6. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
 7. barbyyy

  barbyyy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  796
  Допаѓања:
  290
  Пол:
  Женски
 8. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.316
  Допаѓања:
  8.392
  .
   

  Прикачени фајлови:

 9. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.316
  Допаѓања:
  8.392
  .
   

  Прикачени фајлови:

 10. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.509
  Допаѓања:
  4.152
  Пол:
  Женски
 11. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.316
  Допаѓања:
  8.392
  .
   

  Прикачени фајлови:

 12. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.316
  Допаѓања:
  8.392
  .
   

  Прикачени фајлови:

 13. drugarka

  drugarka Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  1.282
  Допаѓања:
  4.510
  За стилот не коментирам,лично не ми се допаѓа ама и прилега.
  Мене ми е за веѓите. Такви најк веѓи или ко запирки одвратно ми стојат на неа.
  А кога е со средени, едноставно ми е преубава.

  Има многу симпатични запчиња.
  http://www.youtube.com/watch?v=inwAc-ZBpx0
  Mи се допаѓа на спотов. :)