Стилот на Emma Stone

Дискусија во 'Слики' започната од Cvetetto, 4 јуни 2014.

 1. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  Eпа еве тема и за неа 8) .Мене ми е многу слата.Инаку е прогласена за 4жена со најпривлечна насмевка :$ .
  Почнувам прва!Мене ми е многу убава и има убав стил.
  Year Title Role Notes
  2007 Superbad Jules
  2008 The Rocker Amelia
  2008 The House Bunny Natalie
  2009 Ghosts of Girlfriends Past Allison Vandermeersh
  2009 Paper Man Abby
  2009 Zombieland Wichita / Krista
  2010 Marmaduke Mazie Voice
  2010 Easy A Olive Penderghast
  2011 Friends with Benefits Kayla
  2011 Crazy, Stupid, Love. Hannah "Nana" Weaver
  2011 The Help Eugenia "Skeeter" Phelan
  2012 The Amazing Spider-Man Gwen Stacy
  2013 Gangster Squad Grace Faraday
  2013 Movie 43 Veronica Segment: "Veronica"
  2013 The Croods Eep Voice
  2014 The Amazing Spider-Man 2 Gwen Stacy
  2014 Magic in the Moonlight Sophie July 25 release date
  2014 Birdman
  2014 Untitled Cameron Crowe project Captain Allison Ng
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.311
  Допаѓања:
  2.037
  Пол:
  Женски
 3. Emilia.Attias

  Emilia.Attias Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2013
  Пораки:
  909
  Допаѓања:
  573
  Пол:
  Женски
  :)
   

  Прикачени фајлови:

 4. In-love

  In-love Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2013
  Пораки:
  101
  Допаѓања:
  39
  Актерката е убавка,ја забележав во фимот со Спајдермен.Онај кој излезе пролетва. ;) [​IMG]
  [​IMG]
   
 5. Derby

  Derby Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  204
  Пол:
  Женски
 6. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.405
  Пол:
  Женски
  Ема има убав стил, но ништо посебно и уникатно. За слатка, слатка е и има многу убава насмевка :) Оние секојдневните облеки и се многу убави, а на црвениот тепих според мене има неколку утки.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Sunshine.Sunshine му/ѝ се допаѓа ова.