Стилот на Iggy Azalea

Дискусија во 'Слики' започната од ColoursOfTheRainbow, 18 август 2014.

 1. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.407
  Пол:
  Женски
  Видов дека нема тема за белата раперка, текстописец и модел Iggy Azalea.
  Јас мислам дека таа има уникатен стил.
  Што мислите вие за стилот на Иги?
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На LadyInTheDark му/ѝ се допаѓа ова.
 2. BabyyBoo

  BabyyBoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  66
  Пол:
  Женски
  совршена е :inlove: Ја знам уште од лани и ја обожвавам, има прекрасни песни, а и стилот и е fancy. Таа е најдоар пример за бела раперка. :$ :D
   
  На LadyInTheDark, IamSexyAndIKnowIt и ColoursOfTheRainbow им се допаѓа ова.
 3. mileystar

  mileystar Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2011
  Пораки:
  741
  Допаѓања:
  2.095
  Пол:
  Женски
  Уникатен стил има,што мене лично ми се допаѓа :)
  А и многу ја засакав во последно време :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  На ColoursOfTheRainbow му/ѝ се допаѓа ова.
 4. kim.k

  kim.k Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  1.685
  Допаѓања:
  14.391
  Пол:
  Женски
  Ја слушам уште од кога никој овде не знаеше која е, и секогаш кога ќе ја спомнев добивав погледи на криво :D
   

  Прикачени фајлови:

  На LadyInTheDark и ColoursOfTheRainbow им се допаѓа ова.
 5. IamSexyAndIKnowIt

  IamSexyAndIKnowIt Популарен член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  1.006
  Допаѓања:
  1.884
  Пол:
  Женски
  Ja OБОЖАВАМ! :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

 6. IamSexyAndIKnowIt

  IamSexyAndIKnowIt Популарен член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  1.006
  Допаѓања:
  1.884
  Пол:
  Женски
  ... не ги собира во еден пост :lol:
   

  Прикачени фајлови:

 7. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.736
  Допаѓања:
  5.125
  Пол:
  Женски
  Ми се допаѓа нејзиниот стил, типски е. :)
  [​IMG]

  [​IMG]
   
 8. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.317
  Допаѓања:
  8.381
   

  Прикачени фајлови:

 9. Arthur

  Arthur Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  673
  Допаѓања:
  2.510
  Пол:
  Женски
  ја обожавам во секој поглед и во пеењето/рапувањето и стилот и СЕ и многу е убава и на тело и на лице :inlove: :inlove: :inlove: