1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стилот на Irina Shayk

Дискусија во 'Слики' започната од Steff.Unique, 28 март 2012.

 1. Steff.Unique

  Steff.Unique Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  270
  Пол:
  Женски
  Дали ви се допаѓа стилот на рускиот модел Irina Shayk? :)

  Ставете исто така и вие слики од омилените комбинации и парчиња облека што ги носи Ирина. ;)

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На 1209, mona.s и BlackSwan5 им се допаѓа ова.
 2. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.558
  Мене ми се допаѓа како се облекува.Иако реално женската е толку згодна што и вреќа би и стоела убаво.Нема некој препознатлив стил но убаво се облекува.Има некои утки,како на првата и втората слика што си ја постирала,боите ми бодат очи ама другите ми се допаѓаат ептен.

  Еве некои кои многу ми се допаѓаат.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Acka22, mona.s и Steff.Unique им се допаѓа ова.
 3. Steff.Unique

  Steff.Unique Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  270
  Пол:
  Женски
  Девојката е прекрасна и е премногу згодна. :)


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. goddess.Of.chaos

  goddess.Of.chaos Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  1.057
  Допаѓања:
  1.027
  Не е нешто нај во однос на стилот, али убаво е облечена на речиси сите слики девојката. Веќе видено, ништо особено, фино е средена. Ама ко за мојата замисла за лепота, ми е преслаба.
  [​IMG]
  [​IMG]
  Ваков тип на тело никогаш не сум поштувала ниту некогаш ќе, овие ноџенца ко на 12 годишно девојче мене ми се се` освен секси. :| Да сум машко, а и ко женско еве, пример во секое време би избрала ваков изглед на тело, искрено. А и многу поубава ми е.
  [​IMG]
   
  На Acka22 и Hipster им се допаѓа ова.
 5. Steff.Unique

  Steff.Unique Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  270
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.033
  Убава е, убаво се облекува и има многу убави парчиња облека што супер и стојат. АМА не ми е јасна комбинацијава на пример. Чоекот позади неа со право е зачуден, видете му фаца. Со апостолки бе алооооо, што глумела се прашувам :fubar:
  [​IMG]

  И дали се тоа истите апостолки? Си ги обожава изгледа :lol:
  [​IMG]
   
 7. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.286
  Па гледаш не е црвен килим ова, не е доспремена, ни коса ни шминка има.
  Ја имаш погоре на сликите во истово скоцкана.
  [​IMG]

  Ништо посебно. Стил класичен. Секси е само и тоа многу.
  Да немаше убаво тело немаше никад да забележам нејзин стајлинг.
  А и да не беше Кристијано Роналдо нејзината слава сега ќе беше 95% помала.

  Само не ги сваќам сликите ставени од нејзини фотосесии. Тоа не и е стил нели :)

  Еве како се слика на црвен килим :rofl:
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Acka22 и BoaVista им се допаѓа ова.
 8. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.033
  Да де, знам, ама комбинацијава како комбинација никако не и ја бива, ни за до продавница. Што го облекла фустанот и чантата и е во рака, на спремање се оди најобично облечен и потоа се облекуваш колку што знам, а не полу-средена :^) На ништо не личи ама добро. Другите комбинации и се стваааарно убави :wasntme: И ги сакам парчињава, особено фустаните и салонките :inlove: На моменти ме потсеќа ептен на Лима :|

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Steff.Unique

  Steff.Unique Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  270
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
  Многу ми е секси Ирина. Страхотно секси. :)
  Стилот ми е океј, има убави парчиња облека што би ги носела и како и да е што и да облече и стои.
  Што пишала некоја феминка и вреќа да облече пак ќе и стои.
   
  На mona.s му/ѝ се допаѓа ова.
 11. narakvica

  narakvica Активен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2012
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  1
 12. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  [​IMG]
  [​IMG]е оваа од коа го носеше анџелина сите вејке почнаа сите да го носат
  [​IMG] можам да кажам дека има добар вкус за модата и комбинациите.
   
  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Stoimenovska

  Stoimenovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  2.182
  Ја обожавам, има свој уникатен стил.. тоа е најдобро.. а пак каков дечко има.. аууфф :D Голема среќа ја прати нејзе во животот.. :D :D
   
 14. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  22.415
  Пол:
  Женски
  Стил-просечен. Не дека нешто посебно ја пратам, ама гледајќи ги вашите слики тие од неа на интернет ќе заклучам дека не е ништо посебно.
  Има убаво тело, слаба е, и нејзини најголеми адути е што е приличн висока, и нога има екста долга.
  Но згодна не ми е.
  Нема ни бутче, а за гз и цицка муабет да не праиме.
  А како добро фотошоп игра улога со градите, алал да им е. На една слика и се мали, на друга средни, на треа воопшто и нема.
  Преслаба е за мој вкус, и нема некоја посебен шарм според мене, ладна убавина, без нешто посебно во неа.
  Ова ми се има допаднато од неа најмногу, ама тоа е од реклама
  [​IMG]
  Овде е фантастично добра,али глејќи ја подобро, фотошоп чуда ради...
  [​IMG]
  [​IMG]
  Иначе колку катастрофа комбинации имала, и тоа за на red carepet
  [​IMG]
  [​IMG] :^)
  [​IMG]
  убаво си имаше некој напишано, да не му беше девојка на Кикица, тешко дека воопшто ќе беше зборена.
  Немала до сега никаква воодушевувачка комбијнација, за да биде запаметена или истакната.
   
  На BoaVista му/ѝ се допаѓа ова.
 15. TrueReligion

  TrueReligion Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  175
  Прекрасна е.Не може секој да биде Мадридска снашка :P
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. mona.s

  mona.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  153
  Се му седи на Ирина од шо е прејака....ама си ја сакам најпојке ми е една од најубавите жени на светот
  [​IMG][​IMG][​IMG]][​IMG]
   
  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
  Сите комбинации ми се прекрасни од подолу:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  [​IMG]
   
  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.352
  Допаѓања:
  8.472
  .
   

  Прикачени фајлови:

  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. 1209

  1209 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  5.698
  Допаѓања:
  37.497
  Пол:
  Женски
  Него само нешто да прашам не е за во темава ама ајде, само мене овој дечко и ми има страшно сељачка фаца?
   
  На karenin му/ѝ се допаѓа ова.