Стилот на Irina Shayk

Дискусија во 'Слики' започната од Steff.Unique, 28 март 2012.

 1. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.317
  Допаѓања:
  8.381
   

  Прикачени фајлови:

  На Acka22 и TrueReligion им се допаѓа ова.
 2. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  ЛЕПОТА!Како не се родив јас во нејзиното тело.. :( Најубава на свет ќе си бев,жена со ситл.И покрај тоа Роналдо за дечко ќе си го имав.Ах бе среќа имање паленава.И налето тоа пари си има тромалку од повеќе 8) .Ужива. И налет тоа убав стил си има,не ко мене без стил :( .Убавицаааааааааа :inlove: :inlove: :inlove:
   
  На IamSexyAndIKnowIt му/ѝ се допаѓа ова.
 3. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.311
  Допаѓања:
  2.037
  Пол:
  Женски
 4. Emilia.Attias

  Emilia.Attias Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2013
  Пораки:
  909
  Допаѓања:
  573
  Пол:
  Женски
  :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. supergirl1

  supergirl1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2014
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  13
  Strasno mi se dopaga stilot na irina, taa e prezgodna,preseksi ednostavno najubava :D se izvinuvam sto ne pisuvam so mak. Podrska i toa sto nemozam da prikacam momentalno nejzini sliki bidejki sum od mob ukl. :( Ja obozam devojkava ednostavno
   
 6. Derby

  Derby Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  204
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Miss.M5 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.317
  Допаѓања:
  8.381
   

  Прикачени фајлови:

  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.371
  Допаѓања:
  941
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Sunshine.Sunshine

  Sunshine.Sunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2014
  Пораки:
  1.196
  Допаѓања:
  2.564
  Пол:
  Женски
   

  Прикачени фајлови:

  На Acka22 и joy1 им се допаѓа ова.
 10. Sunshine.Sunshine

  Sunshine.Sunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2014
  Пораки:
  1.196
  Допаѓања:
  2.564
  Пол:
  Женски
   

  Прикачени фајлови:

  • 3.jpg
   3.jpg
   Големина на фајлот:
   159,1 KB
   Прегледи:
   66
  • 6.jpg
   6.jpg
   Големина на фајлот:
   409 KB
   Прегледи:
   65
  • 9.jpg
   9.jpg
   Големина на фајлот:
   89,6 KB
   Прегледи:
   65
  На Acka22 и ColoursOfTheRainbow им се допаѓа ова.
 11. IamSexyAndIKnowIt

  IamSexyAndIKnowIt Популарен член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  1.006
  Допаѓања:
  1.884
  Пол:
  Женски
  За Ирина можам да кажам дека е НАЈУБАВА на свет, поубава е и од Анџелина Џоли!
  Не е смешка или шега, какви само црти, усни, очи, лице, тело има таа!! Има многу модели, пејачки и актерки што ми се допаѓаат но само за Ирина можам да кажам дека е СОВРШЕНСТВО БЕЗ МАНЕ!
  За стилот многу ми се допаѓа како се облекува и сигурно во лаптопот имам над 200 слики симнато од нејзините стилови... (башка и си имаме исти хороскопски знак, јарчиња :lol::lol::$:lol::lol:)

  Најубава ми е во црвениот фустан со бундата.. мм кралица!
  11e319b2cda9a0ccfc5baa4e23372f14.jpg 66b2af692d59725fe856b90e1ac95f70.jpg 737e7393a1f111218158f43bd4a8b4b0.jpg x4IpjuJg25Fl.jpg slide_203524_592641_free.jpg slide_203524_591690_free.jpg 6vjwnl9jjaadjvna.jpg irina-shayk-and-celine-evening-classic-sandals-gallery.jpg images (5).jpg
   
  На Acka22, Summerlover и Sunshine.Sunshine им се допаѓа ова.
 12. IamSexyAndIKnowIt

  IamSexyAndIKnowIt Популарен член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  1.006
  Допаѓања:
  1.884
  Пол:
  Женски
  @Hipica Она ли е на таа слика? Ич не ми личи на неа..
   

  Прикачени фајлови:

 13. Sunshine.Sunshine

  Sunshine.Sunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2014
  Пораки:
  1.196
  Допаѓања:
  2.564
  Пол:
  Женски
  article-2703700-1FED35CA00000578-401_634x891.jpg irina-shayk-night-out-style-at-chiltern-firehouse-in-london-july-2014_6.jpg Irina-Shayk-street-style--05.jpg IShayk_GL_20Dec12_PA_b_592x888.jpg
   
  На Acka22 и joy1 им се допаѓа ова.
 14. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  34.885
  Toa e Хилари Рода, а не Ирина :)
   
  На IamSexyAndIKnowIt му/ѝ се допаѓа ова.
 15. IamSexyAndIKnowIt

  IamSexyAndIKnowIt Популарен член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  1.006
  Допаѓања:
  1.884
  Пол:
  Женски
  хахах даа, а кога го отворив линкот, сајтот каде беше прикачена сликата тагната е Ирина...
   
 16. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.770
  My bad. Линк од погрешна фотографија сум копирала во брзање.
   
  На IamSexyAndIKnowIt му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Sunshine.Sunshine

  Sunshine.Sunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2014
  Пораки:
  1.196
  Допаѓања:
  2.564
  Пол:
  Женски
  Ирина ми е преубава, според мене најзгодна.
  Можеби нема изградено некој препознатлив стил, но преубаво се облекува.
  Едноставно ја обожавам.
  Едвај чекам да ја видам со Роналдо на овогодинешниот килим на Ballon d'Or .
  tumblr_mzcqytIMDM1qjlg9io1_500.jpg Сите тројца заедно. :inlove:
  iri and cris 3.jpg
  Еве ја и на други carpets, прекрасна како и секогаш.
  article-2329775-19F62913000005DC-588_470x876.jpg fabulous-looks-of-the-day-irina-shayk.jpg Irina+Shayk+amfAR+Gala+Red+Carpet+Arrivals+kHtlHnGg9eHl.jpg Irina+Shayk+Clothes+fKB46prspwHl.jpg Irina-Shayk_620_1628266a.jpg irina-shayk-at-2014-rodeo-drive-walk-of-style-_2.jpg Irina-Shayk-Fashion-at-2011-MTV-Europe-Music-Awards-Red-Carpet.jpg irina-shayk-hot-red-carpet-photos-2014-elton-john-oscar-party_4.jpg
   
  На Acka22 и mirandaa им се допаѓа ова.
 18. H.O.P.E.

  H.O.P.E. Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2015
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  91
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  761
  Допаѓања:
  5.352
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На Acka22 му/ѝ се допаѓа ова.