1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стилот на Katy Perry

Дискусија во 'Слики' започната од stefyle, 12 април 2012.

 1. stefyle

  stefyle Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2011
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  110
  Пол:
  Женски
  Многу ја сакам Katy Perry не само по нејзиниот глас туку и по нејзиното детско облекување многу ми се допаѓаат нејзините интересни и впечатливи фустани... :)
  Како на вас ви се допаѓа стилот на Katy...?
   

  Прикачени фајлови:

  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. pamelche

  pamelche Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  5.313
  Допаѓања:
  16.770
  Кој стил бе, оваа ми личе само на кловн и толку.
   
 3. smiley22

  smiley22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  670
  Допаѓања:
  350
  мене ич не ми се допага стилот нејзин....односно не ни личи тоа на стил
   
 4. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  821
  Мене повеќе ми е ко за на бостан да плаши врапчиња, отколку за на сцена. :lol:
   
 5. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.558
  За сите можни отворивте тема.Работа е навистина да има стил и убав начин на облекување,повеќето да ја сметат за модна икона и така натаму.
  А Кети Пери јас би ја ставила во групата на најлошо облечените,како циркузант ми е.
   
 6. BurstBerry

  BurstBerry Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  837
  Допаѓања:
  1.463
  Ја ценам и ја почитувам како пејачка, но нејзиниот стил ми е ужасно лош.Со лејди гага ја ставам на иста вага.
   
  На Stoimenovska му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  Никогаш не ми била интересна (во стилот на облекување), туку скоро секогаш смешна. Не ми е ни креативно ни воодушевувачко.
  Ама ете, денес е такво времето та со облека само да се истакнуваш, а не со вредни способности.. нели?
   
 8. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.552
  Допаѓања:
  8.263
  Пол:
  Женски
  Само едно ќе кажам за неа.
  Лејди Гага2 :Down:
   
 9. ivinakit

  ivinakit Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  829
  Допаѓања:
  576
  Пол:
  Женски
  има многу добри песни, секоја има по некоја приказна во неа, но темата не е за тоа :D
  нејзиниот стил е катастрофа, се прави за да привлече внимание :tmi:
   
 10. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Жиш!
  [​IMG][​IMG][​IMG]
   
 11. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  исто и мене овааа нема никаков стил има убаво тело мош ама не и иде до израс......мене вака срам не е за дома а не за пред цел свет...
   
 12. narakvica

  narakvica Активен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2012
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  1
 13. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
 14. goddess.Of.chaos

  goddess.Of.chaos Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  1.062
  Допаѓања:
  1.037
  Стил и оваа не одат во иста реченица, толку.
   
 15. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.148
 16. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.728
  Допаѓања:
  7.642
  Ја претеравте, за сите отворивте тема. Ако не и за Есма, Благица Павловска и Каролина Гочева.
  Како помала многу ја сакав, убаво ми се облекуваше, ама како мала не разбирав многу. Многу сака да експериментира - ама не и оди многу. Премногу е нападно за очи, многу привлекува внимание. Разбирам да привлечеш внимание со нешто убаво, скоцкано, а не со нешто грдо што си нема врска едно со друго. Незнам каква боја на коса не стави, не и стојат сите, многу како папагал е некогаш.
  [​IMG]
  Убава е Кети, кога е природна и своја. Со нормална шминка и нормална гардероба, а не кога има 5 кила пудро и личи на четка за во веце или она за пајажини собирање на мама.
  [​IMG]
   
 17. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  И‘ давам дијагноза тотален откачитис на девојкава. Ептен ми е интересна, ама како дете ми е во облеката. Само што на одреден аутфит ќе лупне штикли.
  [​IMG][​IMG]
   
 18. COollLady

  COollLady Популарен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  654
  Допаѓања:
  1.337
  Све ми боје лепо стоје. :lol:
   
 19. Stoimenovska

  Stoimenovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  2.182
  Убава ми е во лик, има убаво тело и убави песни.. Али стилот и е катастрофа.. :puke: . Има 2-3 секојдневни комбинации што ми се допаѓаат. :)
   
 20. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.196
  Допаѓања:
  8.925
  Пол:
  Женски
  Значи има убави песни, си има нежно убавко лице, ама некои комбинации и се бетер од кловн. :Down:
  1463847274 перики/коси смени, ама сепак најприродна црна ми е најубава. :)
  Овде ми е преубава!
  [​IMG]
  Секојдневни, НОРМАЛНИ, непренатрупани...
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  Многу лошо..
  Цела изнакитена, светкава, кичеста претставена во мн. лошо издание.
  [​IMG]
  И овде не ми се допаѓа, знаеме дека фура свој стил таков некој, ама претерано. Голотија, детско, никакво.. како купаќи за на плажа.Не личи.
  [​IMG]