1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стилот на Lady Gaga

Дискусија во 'Канта' започната од Najubava09, 25 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Najubava09

  Najubava09 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2014
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  108
  Дечки како ви се допаѓа стилот на Lady Gaga?Мене лично не ми се допаѓа многу претерува но секој си има свој вкус на стил..
  П.С.Ако има ваква тема,клуч :)
   

  Прикачени фајлови:

 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.106
  Допаѓања:
  56.324
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.