Стилот на Miranda Kerr

Дискусија во 'Слики' започната од Femina777, 24 ноември 2013.

 1. Femina777

  Femina777 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2013
  Пораки:
  534
  Допаѓања:
  235
  Разгледав низ темите во слики и не најдов тема за Mianda Kerr мене ми е прекрасна :inlove:
  Дали ви се допаѓа нејзиниот стил ? :)

  Ако има слична тема - клуч ;)
   

  Прикачени фајлови:

 2. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.317
  Допаѓања:
  8.380