1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стилот на Sienna Miller

Дискусија во 'Слики' започната од rossonerka, 29 мај 2011.

 1. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.286
  Oваа британска актерка неколку пати е избрана за девојка со најдобар стил, важи за модна икона, идол на многу британки, секогаш е следена од папараците и нејзините комбинации се доста коментирани. Воедно има и креирано мислам две колекции со свој потпис, со помош на својата сестра која е дизајнерка.

  Дали ви се допаѓа стилот на Сиена?

  црвен килим
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  улична мода
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На sesilija, Chocolate.me, Tinker-Bell и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.344
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На mona.s и Tinker-Bell им се допаѓа ова.
 3. Tinker-Bell

  Tinker-Bell Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2010
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  119
  Пол:
  Женски
  :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

 4. Leeloo

  Leeloo Популарен член

  Се зачлени на:
  11 декември 2010
  Пораки:
  645
  Допаѓања:
  290
  Искрено и мислам дека повеке е барана од папараците баш поради нејзиниот стил отколку нејзината актерска кариера. :lol:
  Сепак :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

 5. L0ve

  L0ve Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2011
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  198
  тука ми е убава...

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]  П.С за да изгледа поубаво форумот предлагам сликите на секоја тема да ги ставаме во spoiler
   
 6. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
  Една од моите омилени селебрити фацки.
  Многу си ја сакам, мила ми е, некако скромно делува, а сепак шармира со својот вкус и префинетост.


  [​IMG]
  [​IMG]
   
 7. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.558
  Мене ми е многу убава и го обожавам нејзиниот стил ! Најмногу ми се допаѓа тоа што има полежерен стил а сепак модерен и впечатлив.Секогаш ми се допаѓа како е облечена.
   

  Прикачени фајлови:

 8. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.481
  Се восхитувам на тоа каков стил негува! Заслужено е тоа што е сметана за моден идол на многу жени. :)

  Имаше една слика со црно бело фустанче мислам каде е прекрасна, само што не можам да го најдам на гугл. Везено беше фустанчето чинам.
  Не знам, бледо ми е во меморија.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 9. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.152
  Допаѓања:
  5.708
  Пол:
  Женски
  Ништо посебно, се некои недефинирани комбинации, материјали, модели, премногу натрупано за мој вкус. Има некои парчиња кои и се фини ама пак ке кажам, натинг спешал. :)
   
 10. A-j-a

  A-j-a Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  1.793
  Допаѓања:
  2.023
  Еве некои слики каде ми се допаѓа како е облечена, иначе не ми е ништо посебно.

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
 11. Belieber163

  Belieber163 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  373
  Допаѓања:
  444
  Едностано прекрасна...
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  :)
   
 12. sweet-cherry

  sweet-cherry Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 јануари 2011
  Пораки:
  3.397
  Допаѓања:
  27.403
  Пол:
  Женски
  Многу ми е мила, срцка е.И стилот и е прекрасен :)
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 13. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.558
 14. connie

  connie Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2011
  Пораки:
  303
  Допаѓања:
  204
 15. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.585
  Многу ми се допаѓа стилот на Сиена Милер. :)
  Изгледав една емисија посветена на неа и нејзините комбинации, изгледа секогаш прекрасно на црвениот тепих, а нејзините секојдневни кежуал комбинации се чинам уште подобри и поинвентивни.
  Никогаш не ми е досадна за гледање, изгледа шик и свежо.
  Уникатна.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 16. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
 17. narakvica

  narakvica Активен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2012
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  1
 18. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
 19. barbyyy

  barbyyy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  297
  Пол:
  Женски
 20. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900