Стилот на Victoria Beckham

Дискусија во 'Канта' започната од SarahTayMomsen, 3 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SarahTayMomsen

  SarahTayMomsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  959
  Допаѓања:
  650
  Барав но не најдов ваква тема но ако ја има ставете и клуч ;)

  Victoria Caroline Beckham е родена на 17 Април 1974 што значи има 37 години.Таа е американска пејачка и пишува песни,танчерка, модел, актерка, моден дизајнер и бизнисменка.

  Пошто е модел и моден дизајнер има и убав стил еве неколку слики ставете и вие :$

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  ДОВОЛНО! :!:
   
 2. RiRii

  RiRii Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2011
  Пораки:
  209
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Еве ваква тема: moda-i-stil/viktorija-bekam-modna-ikona-t2534/10.html

  Ама ајде ке искоментирам
  Најмногу ми се бендисува слика бр 3 (прв ред) од онака по секојдневните облеки!
  Еве нешто и од мене:
  Ме мрзе да ги претварам во слики
  http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... -lw_0KjNhA
  http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... XF1NnrqKuB
  http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... GFXMqCVSnl
   
 3. MrsH

  MrsH Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  131
  Таа не е американска пејачка туку англиска.
  А инаку супер си е жената и стилот и е :rock:
   
 4. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.900
  Темата е заклучена бидејќи е дупла.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.