1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стихови од нас

Дискусија во 'Канта' започната од Abby-NCIS, 25 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Abby-NCIS

  Abby-NCIS Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  6
  [доколку веќе има ваква тема се извинувам :^) ]
  Темава е за оние кои ги бива за пишување поезија па да ги споделат нивните дела со феминките :D :D
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.