1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стомак

Дискусија во 'Канта' започната од sake, 10 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sake

  sake Активен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  3
  Видете јас имам голем стомак не мн ама сепак имам. Сакам да немам стомак ама во другите делови на телото да си останам иста! Како да го направам тоа? Ве молам за помош... :(
   
 2. Xepp

  Xepp Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  428
  Ти давам упут за во фитнес :)
   
 3. SnowWhite8

  SnowWhite8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  1.275
  Допаѓања:
  1.620
  Пол:
  Женски
  И јас го имам истиот проблем. Кога стојам исправена ми е рамен. А кога ќе седнам одма гевречиња се прават хахах има малку салце.
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.893
  Допаѓања:
  65.918
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.