Страв од првпат

Дискусија во 'Врски' започната од MadeinHeaven, 4 февруари 2010.

 1. moni.red

  moni.red Активен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2013
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  Ne sakam da zvucam kako stara, no prviot pat treba da bide poseben. Jas mojata nevinost ja izgubiv na 21 godina, a prethodno imav 2 dolgi vrski. Takada ne znaci ako go sakas, deka si spremna da mu podaris nesto sto si go cuvala dolgo vreme. Seksot e prekrasen samo dokolku go napravis so vistinskiot covek.
  [mod-kirilica:3o35iufx][/mod-kirilica:3o35iufx]
   
 2. Angel4eeee

  Angel4eeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2013
  Пораки:
  529
  Допаѓања:
  335
  Пол:
  Женски
  Незнам за вас но мене ми е многу страф од тоа.
  Дури и кога ке се омажам на мојот ке му речам ако може една ипол година да спиеме во различни соби.Ке направам се што сака ама такво нешто не :talk: :talk: :talk: :$
   
 3. HollyWoodGirl

  HollyWoodGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  665
  Допаѓања:
  314
  Никогаш нема да имаш секс со сопругот? :rofl: :?:
   
  На Angel4eeee му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ketrin.Moon

  Ketrin.Moon Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2013
  Пораки:
  770
  Допаѓања:
  7.172
  Пол:
  Женски
  речи му две ако не... :o :x
   
  На Angel4eeee му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Angel4eeee

  Angel4eeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2013
  Пораки:
  529
  Допаѓања:
  335
  Пол:
  Женски

  Смеј те ми се колку сакате :$ :$ :$ тој страф ке го споредам со возење на балерина :sweat:
  И што мислите ке изчезне ли тоа некогаш??
   
 6. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.347
  Пол:
  Женски
  СтраВ е, не е страф и за какво возење на балерина зборуваш? И стравот сигурно ќе исчезне еднаш, кога ќе посозрееш физички и психички, не ти давам повеќе од 18 штом така размислуваш, се ќе си дојде во свое време, не размислувај премнгоу за тоа, не се брзај.
   
  На Angel4eeee му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Angel4eeee

  Angel4eeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2013
  Пораки:
  529
  Допаѓања:
  335
  Пол:
  Женски
  имам 20 години
  Ја спомнав балерината затоа што многу ми беше страв (ете се корегирав) кога се качив прв пат на неа ,бев со друштво и ја мислев готово крај одваи издржав затоа што беше многу страшно, така мислам исто и за сексот затоа што ми имаат другарки кажувано (кој веќе имале)колку боли-ако можам така да се изразам :tmi: :tmi: :tmi:
   
 8. Ketrin.Moon

  Ketrin.Moon Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2013
  Пораки:
  770
  Допаѓања:
  7.172
  Пол:
  Женски


  еми не со Ф
  јас не ти давам повеќе од 15 ,за размислувањето и не е смешно
  размисли малку и ќе исчезне кога ќе созрееш
  а тоа што го кажа -една ипол година- благе везе нема :D
   
  На Angel4eeee му/ѝ се допаѓа ова.
 9. нина122

  нина122 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2018
  Пораки:
  1.323
  Допаѓања:
  3.259
  Пол:
  Женски
  Ако си успеала во тоа секоја чест за тебе.
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  9.952
  Допаѓања:
  147.834
  Пол:
  Женски
  Да бе..успеала.
  Која будала ќе те земе денес ако му кажеш дека 2год после стапување во брак сакаш да спиете во различни спални?
  Ама најсериозно мислам..
  Можете во иста да спиете а ништо да не правите..

  Туку што после тие 2 год? Уште 2 ли?:wasntme: а после тие 4?:rofl:
   
  На Mantub, flawless., candy.cane и 8 други им се допаѓа ова.
 11. нина122

  нина122 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2018
  Пораки:
  1.323
  Допаѓања:
  3.259
  Пол:
  Женски
  Детски памет.
  Сигурно сега е возрасна личност и се смее на ова што го пишувала тогаш.
   
  На candy.cane, Maro87 и piksooki им се допаѓа ова.
 12. Maro87

  Maro87 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2013
  Пораки:
  1.351
  Допаѓања:
  5.391
  Пол:
  Женски
  Лелее и вакво ли нешто имало (facepalm)(facepalm)
  Сексот со балерина за возење споредува. Па одозгора тој што ќе ја земел да биле 2 години во различни соби?????
  Ова навистина е пишано или само така читам, ми се присторува само....ПРОСВЕТЛЕТЕ МЕ :?::?::?::?::?::?::|(facepalm)(facepalm)(facepalm)
   
  На minne992 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. нина122

  нина122 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2018
  Пораки:
  1.323
  Допаѓања:
  3.259
  Пол:
  Женски
  Замисли сега да има 23-24 години и се омажила трудна а тогаш вака пишувала дека ќе спие со мажот и во различни соби две години.
  хахахха
   
  На Glowy и Maro87 им се допаѓа ова.
 14. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  9.952
  Допаѓања:
  147.834
  Пол:
  Женски
  Зошто воопшто би се мачеле да замислуваат..?:rofl:
   
 15. нина122

  нина122 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2018
  Пораки:
  1.323
  Допаѓања:
  3.259
  Пол:
  Женски
   
 16. hellocity

  hellocity Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  2.682
  Допаѓања:
  5.669
  Пол:
  Женски
  Кога го кажувате и сваќате тоа како давање секогаш мажите ке бидат подоминантини и моќни од вас а тоа ги пале секако моќта која ја имаат врз вас ги повеќе пале и од самиот секс така да не давајте туку и вие уживајте и покажете и докажете ја својата возбуда и женска сексуална енергија.
   
 17. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  9.952
  Допаѓања:
  147.834
  Пол:
  Женски
  Јас секогаш викам - јас не давам, јас земам:D
  Кога на мене ми одговара и како на мене ми одговара.. а ако и на него му одговара ќе уживаме заедно. Никој нема да дава и зема:D ако не јас ќе си земам, а он нека трпи:rofl:
  Доста со тој стереотип дека жените даваат а мажите земаат..(facepalm)
   
  На hermosa му/ѝ се допаѓа ова.