Струмица "Ѕвезден град"

Дискусија во 'Канта' започната од IamSexyAndIKnowIt, 29 ноември 2012.

 1. IamSexyAndIKnowIt

  IamSexyAndIKnowIt Популарен член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  1.000
  Допаѓања:
  1.873
  Пол:
  Женски
  Здравоо!! Ај да ве видам колку ве има од Струмица, а за тие што не се од Струмица, што мислите за нашиов град, сте биле ли и како ви се допаѓа, пошто се повеќе и повеќе се модернизира? 8) :inlove:
   
 2. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.245
  Допаѓања:
  1.545