Струпови..

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Umbrella22, 11 јуни 2015.

 1. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.901
  Пол:
  Женски
  Го пребарав форумов но не најдов ваква тема а не ни знаев кај да пишам за проблемов па отворив нова тема.

  Неколку дена по ред позади во косата на главата имам струпчиња кои ненормално многу ме болат и печат. Не можам да спијам нормално. Ме чешаат ненормално многу, дури и крв си пуштам од чешањето :tmi:Знам не смеам да ги чешам ама не можам да траам..
  Чаре некое :( привремен лек, штом стасам дома правец на лекар планирам да одам.
  Ама што до тогаш?